Submodalności / Marcin Wróbel

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Submodalności / Marcin Wróbel

Darmowy ebook "Submodalności". Zmień swoje obrazy na lepsze

Poznaj submodalności i wykorzystuj je w życiu codziennym, czyniąc je znacznie lepszym.

Pewnie zastanawiasz się, co to są submodalności?

Otóż submodalności to wszelkie obrazy, które tworzysz w swojej głowie. Można powiedzieć, że gdy o czymś myślisz, to tworzysz wtedy obraz - ten obraz to właśnie submodalność.

To, co dzieje się w Twojej głowie, ma ogromny wpływ na samopoczucie. Gdy widzisz taki obraz, zaczynasz jeszcze raz przeżywać to, co się w nim dzieje. Czujesz wszystko tak, jakbyś tam był. Jeżeli to, co wtedy widzisz, jest czymś negatywnym - Twoje nastawienie i samopoczucie również mogą stać się negatywne.

Dodajmy jeszcze, że gdy pojawia się głos, który cały czas nas dołuje, to wtedy śmiało możemy powiedzieć, że nasze samopoczucie i my nie jesteśmy zbyt pozytywnie nastawieni do świata.

Każdy człowiek przeżył coś takiego - każdy miał taki dzień, że coś poszło nie tak, prawie każdy uznawał taki dzień za stracony. Mało kto wie, co to są submodalności i NLP - choć każdy tworzy w głowie jakieś filmy, slajdy obrazy lub panoramy. Choć to proste - tylko nieliczni wiedzą, jak zmieniać je w pozytywne obrazy.

Dlatego bardzo dobrze, że to czytasz, ponieważ teraz masz okazję nauczyć się tej prostej umiejętności.

Pamiętaj! To jest łatwe - jeśli przeczytasz, zrozumiesz i zaczniesz stosować to, co tutaj jest napisane, to jestem przekonany, że Twoje życie będzie znacznie lepsze.

Marcin Wróbel - autor publikacji "Submodalności"

Spis treści

Spis treści ebooka "Submodalności"

  • WITAJ!
  • To dopiero początek!
  • Zaczynamy!
  • AUDIO + VIDEO = KINESTETYKA
  • ZMIANA NEGATYWNEGO DIALOGU WEWNĘTRZNEGO
  • INSTALUJ POZYTYWNE EMOCJE, GDY SIĘ BUDZISZ
Opinie

Na początku podszedłem bardzo sceptycznie do książki, ale gdy zdecydowałem się na użycie technik opisywanych w książce, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zdecydowanie polecam!!!

Mariusz

Coś dla fanów nlp, motywacji oraz pasjonatów działania umysłu, osobiście wielkie dzięki dla Złotych Myśli za to, iż rozdajecie za darmo takie ciekawe publikacje. Pozdrawiam

Tomasz

Submodalności są wyjątkowo przydatnym narzędziem samopoznawania się a co za tym idzie polepszania swojej umiejętności porozumiewania się z innymi ludźmi a co za tym idzie osiąganie w życiu tego czego się pragnie.

Marcin

NLP interesuję się już od jakiegoś czasu i wiele czytałam, także na temat submodalności,a ta książeczka sporo mi przypomniała. Zaletą tej pozycji jest jej skrótowość. Czy nie do tego dąży zawsze Bandler? Ma być krótko i skutecznie! I jest!

Agata

Submodalności to prosty i skuteczny sposób na modelowanie trudnych sytuacji i zmienianiu je na takie,które odsuwaja negatywne emocje zwiazane z przykrymi doświadczeniami. Ciekawy,prosty sposób na uporanie się z emocjami,które nam przeszkadzaja w drodze do celu. Polecam!

Monika

Bardzo ciekawy ebook, który pozwala zmienić nastawienie do świata. Sam to stosuję i to działa. Polecam wszystkim którzy się demotywują i chodzą pesymistycznie nastawieni.Jedyna wada to taka, że ...........jest tego zamało,ale pomimo tego jest to materiał warty do przeczytania

Alek

Fajna pozycja - w jasny i przystępny sposób opisuje technikę zmiany obrazów wewnętrznych - szkoda, że taka krótka. Zdecydowanie wzbudza chęć pogłębienia wiedzy dotyczącej NLP. Polecam.

Agnieszka

Zainteresowałem się NLP pół roku temu i jakże się ucieszyłem znajdując książkę o submodalnościach w katalogu Złotych Myśli. To jedno z kluczowych pojęć w tej dziedzinie wiedzy i bardzo dobrze, że wydawnictwo zdecydowało się opublikować tę pozycję i to jeszcze udostępniając ją za darmo. Świetna okazja!

Karol

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 2.5 (3 votes)
Czytaj online darmowego ebooka: 

Submodalności / Marcin Wróbel

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Jak uczyć się do egzaminów? / Marcin Kijak
Darmowy ebook "Jak uczyć się do egzaminów?". Odkryj sekrety studentów, którzy osiągają największe sukcesy i naucz się robić to samo! Dowiedz się jak uczyć się do egzaminów, wykorzystując techniki NLP, a także inne ciekawe...
Ebook Cyfrowa przyszłość
Jak szybko elektroniczne książki staną się naszą codziennością? Postęp technologiczny, jaki następuje w ostatnich latach jest tak szybki, że często nawet nie zauważamy, kiedy nowe, przełomowe rozwiązania trafiają pod nasze strzechy,...
Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski
"Cytaty ludzi Sukcesu" to inspirujące cytaty, które zmotywują Cię do sukcesu Każdy z  nas potrzebuje czasami odrobiny inspiracji i zastrzyku pozytywnej energii, która pozwoli mu się bardziej zmotywować do...
Darmowy ebook Szkoła Sukcesu / Aleksander Łamek
Z darmowego ebooka Szkoła Sukcesu dowiesz się jak osiągnąć sukces, spełnić swoje marzenia i żyć szczęśliwie. Ty też możesz osiągnąć sukces i szczęście. Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że słowo sukces nie jest Ci obce....
Darmowy Ebook Kurs usability / Tomasz Karwatka
Z darmowego ebooka "Kurs usability" dowiesz się jak tworzyć efektywne i intuicyjne serwisy internetowe. Wyobraź sobie, że na Twoją stronę wchodzi internauta. Pierwsze jego wrażenie - wie, gdzie co jest, gdzie kliknąć...