Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji / Chris Guillebeau

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji / Chris Guillebeau

Książka "Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji" - Chris Guillebeau

Masz dość harowania na czyjś rachunek? Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie ostatnie soki? A może Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy i poczucie wolności, które daje taka praca? To świetnie!

Bez względu na to, ile masz pieniędzy — masz ich wystarczająco dużo. Tak jak w przypadku podróżowania, rozpoczynanie działalności gospodarczej na własną rękę lepiej wychodzi tym, którzy nie mają zbyt wiele. Będziesz bowiem zmuszony do improwizowania, wdrażania kreatywnych rozwiązań i twardego stąpania po ziemi. To Twoja prawdziwa wartość i pierwszy krok do sukcesu.

Książka "Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji" stanie się Twoim najlepszym kumplem, doradcą i mistrzem w ciągu nadchodzących miesięcy. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych wskazówek na temat samodzielnego zapewniania sobie środków do życia, dokładne dane finansowe dotyczące kapitału początkowego i inne cenne informacje od przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukces „na swoim”. Dowiedz się, w jaki sposób można prowadzić życie pełne przygód i jednocześnie mieć poczucie spełnienia, a także zapewnić sobie przyzwoite zarobki. Ten poradnik Cię do tego zainspiruje.

Po lekturze książki "Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji" będziesz gotów na założenie własnego biznesu. Stwórz własny biznesplan i zacznij działać! Chris Guillebeau jest przedsiębiorcą, podróżnikiem i pisarzem. Od początku swojej zawodowej kariery wybrał samozatrudnienie i realizował różne przedsięwzięcia. Ma specjalny dar przekuwania pomysłów w strumień pieniędzy, które wykorzystuje zarówno na finansowanie swojego pełnego przygód życia, jak i na pomoc innym. Jako gospodarz World Domination Summit, międzynarodowego zjazdu ludzi kreatywnych, Chris skupia się na zachęcaniu wszystkich do osobistych poszukiwań i odkrywania własnej drogi. Co miesiąc jego stronę internetową odwiedza ponad trzysta tysięcy gości.

Spis treści

Spis treści książki "Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji" - Chris Guillebeau

 • Prolog. Manifest. Krótkie wprowadzenie do wszystkiego, co chcesz osiągnąć (11)
 • CZĘŚĆ I. PRZEDSIĘBIORCY Z PRZYPADKU

  • 1. Odrodzenie. Posiadasz już potrzebne umiejętności, musisz tylko dowiedzieć się, jak je wykorzystać (21)
  • 2. Daj im rybę. Jak zapakować szczęście do pudełka i je sprzedać (45)
  • 3. Oddaj się swojej pasji... albo nie. Zarabiaj na robieniu tego, co lubisz, ale pamiętaj, że musi się to wiązać z potrzebami innych ludzi (67)
  • 4. Narodziny podróżującego przedsiębiorcy. "Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja" - to hasło jest przereklamowane (85)
  • 5. Nowe cechy demograficzne. Wszyscy Twoi klienci mają ze sobą coś wspólnego, ale nie można tego określić tradycyjnymi kategoriami (105)
 • CZĘŚĆ II. WYJDŹ Z TYM DO LUDZI

  • 6. Jednostronicowy biznesplan. Jeśli sentencja przedstawiająca misję Twojego przedsiębiorstwa jest dłuższa niż to zdanie, to być może jest za długa (125)
  • 7. Oferta, której trudno się oprzeć. Przewodnik, który krok po kroku podpowie Ci, jak przygotować atrakcyjną ofertę (143)
  • 8. Start!. Wycieczka z salonu albo kawiarenki za rogiem do studiów filmowych Hollywood (163)
  • 9. Lansowanie: subtelna sztuka autopromocji. Reklama jest jak seks - tylko nieudacznicy za nią płacą (187)
  • 10. Gdzie szukać pieniędzy?. Niekonwencjonalny sposób zdobywania funduszy - od kickstartera po mało prawdopodobne kredyty samochodowe (207)
 • CZĘŚĆ III. LEWAROWANIE ZASOBÓW I KOLEJNE KROKI

  • 11. Usprawnianie biznesu. Wprowadzanie usprawnień: jak drobne zmiany mogą wpłynąć na osiągnięcie znacznie większych przychodów? (235)
  • 12. Franchising własnej działalności. Jak się dać sklonować dla przyjemności i zysku (257)
  • 13. Perspektywiczne spojrzenie na biznes. Rozbuduj swoją działalność na tyle, na ile Ci to odpowiada (i nie więcej) (287)
  • 14. Co jeśli mi się nie uda?. Jak odnieść sukces, nawet jeśli sufit wali Ci się na głowę? (303)
 • Epilog (321)
 • Ciekawe informacje i fakty (325)
 • Czekaj, mam coś jeszcze! (327)
 • Dodatek: Daj im rybę (329)
 • Podziękowania (337)
 • Gwiazdy książki Niskobudżetowy startup (341)
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka "Rework" - Jason Fried, David Heinemeier Hansson
Książka "Rework" - Jason Fried, David Heinemeier Hansson Szukasz lepszej i łatwiejszej drogi do biznesowego sukcesu? Na początek zapomnij o przestarzałym, klasycznym modelu zakładania firmy. Nie trać czasu na...
Książka Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost - Gabriel Weinberg, Justin Mares
Książka "Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost" - Gabriel Weinberg, Justin Mares Zareklamuj swój startup i zdobądź klientów! Powołanie do życia nowej firmy...
Książka "Startup w 7 dni. Od mocnego startu do szybkiego sukcesu." - Dan Norris, Rob Walling
Książka "Startup w 7 dni. Od mocnego startu do szybkiego sukcesu." - Dan Norris, Rob Walling Startup – czas start! Wykorzystaj swoją wiedzę, by zacząć dobrze zarabiać!...
Książka Lepiej i szybciej. Sprawdzona ścieżka do najlepszych pomysłów - Jeremy Gutsche
Książka "Lepiej i szybciej. Sprawdzona ścieżka do najlepszych pomysłów" - Jeremy Gutsche Farmer jest z siebie zadowolony, a jego życie składa się z cyklicznie powtarzanych czynności. Myśliwym kieruje ciekawość i ciągłe...
Siła przedsiębiorczości, siła upadku. Jak puste konto niewielki budżet i głód sukcesu mogą stać się Twoją największą przewagą konkurencyjną. / Daymond John
Książka "Siła przedsiębiorczości, siła upadku. Jak puste konto niewielki budżet i głód sukcesu mogą stać się Twoją największą przewagą konkurencyjną." - Daymond John "Siła przedsiębiorczości, siła upadku" to książka dla...