Gotowa na sukces / Elizabeth Gnocco

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Gotowa na sukces / Elizabeth Gnocco

Ebook "Gotowa na sukces". 8 kroków do niezależności zawodowej i finansowej.

Poznaj strategię ośmiu kroków, która w prosty i przejrzysty sposób doprowadzi Cię do połączenia tego, co Cię pasjonuje, z możliwością łatwego na tym zarabiania. Książka tylko dla kobiet!

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu
Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie się dla Ciebie źródłem dochodów, satysfakcji i rozwoju

Dzięki temu będziesz wreszcie robiła to, co Cię autentycznie interesuje i pasjonuje i jednocześnie zapewnisz sobie (i swoim bliskim) niezależność i stabilność finansową na nowym poziomie, o którym do tej pory ledwo odważałaś się marzyć.

Oto pytanie, od którego zależy Twoja przyszłość. Czy możesz teraz dokończyć to zdanie:

"Coś, o czym zawsze myślałam, że mogłabym robić, to.........".

Już?

UŚMIECHNIJ SIĘ! Tak właśnie wygląda robienie ćwiczeń, które pomogą Ci dokonać upragnionych zmian w życiu, zerwać z dotychczasową nieciekawą lub monotonną pracą, nieustannym biegiem i wymaganiami stawianymi przez przełożonych i współpracowników.

Odpowiedź na Twoje pytanie

Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem odpowiedź na takie proste pytanie może być dowodem na to, że Twój nowy styl życia czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Są dwa ważne powody, które pozwalają mi na stwierdzenie, że jeśli potrafisz odpowiedzieć na powyższe proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

1. Jeżeli potrafisz odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie, to znaczy, że nosisz w sobie zainteresowania i pasje, które do tej pory pozostały uśpione.

Nawet jeśli w jakiś sposób je realizujesz, to czy są one dla Ciebie sposobem na życie, czy tylko małym azylem, do którego czasami uciekasz?

W ebooku "Gotowa na sukces" znajdziesz prosty sposób na wykorzystanie swojego potencjału, zainteresowań i pomysłów do zbudowania niezależności zawodowej. Korzystają z niego bardziej lub mniej znane Polki, więc na pewno sprawdzi się i w Twojej sytuacji.

2. Strategia 8 kroków, której celem jest doprowadzenie Cię do wymarzonego stylu życia, składa się z odpowiedzi na takie właśnie pytania jak to zadane przeze mnie wyżej.

Zmiana życia jest prosta, gdy wejdziemy na właściwą drogę. Wtedy wystarczą nawet małe kroczki, by dotrzeć do wyznaczonego celu. Musisz tylko być na TEJ drodze. Możesz nią iść powoli, a możesz też biec. Każdy ma własne tempo, ale podążając nią, ostatecznie zawsze dotrzesz do celu.

Czy widzisz, jakie to proste?

Powiem Ci dokładnie, czego potrzebujesz, aby wejść na swoją drogę do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

 • Krok 1. Znajdź swoją niszę, w której zaczniesz działać. (Kilka dobrze dobranych pytań wyciągnie z Ciebie wszystko, czego potrzebujesz).
 • Krok 2. Określ, kim będą docelowi klienci. (Czy już wiesz, kto będzie chciał Ci płacić bez wahania?).
 • Krok 3. Zdiagnozuj problemy swoich klientów. (Odkryj co porusza klientów i dlaczego mieliby Ci płacić).
 • Krok 4. Zaoferuj konkretne rozwiązania. (Sama wiedza i pasja nie wystarczy. Musisz poznać prosty sposób na jej atrakcyjne opakowanie. Jest na to 5 gotowych metod).
 • Krok 5. Wykreuj dochodowy produkt. (Gdy im TO zaoferujsz, sami będą Ci wciskać pieniądze do ręki. UWAŻAJ! Jeśli to zrobisz zgodnie ze sprawdzonymi wskazówkami, nie opędzisz się od klientów...).
 • Krok 6. Uruchom stronę internetową. (Okazuje się, że to bardzo łatwe, nie musisz w ogóle się na tym znać!).
 • Krok 7. Zacznij promować produkty. (Potrzebujesz kilku sposobów na to, by świat dowiedział się o Twoich cudownych produktach).
 • Krok 8. Zdobądź strategicznych partnerów do współpracy. (Znacznie więcej osiągniesz, gdy zaczną Ci pomagać znane osoby).

Gdzie to wszystko znajdziesz? W nowej książce DLA KOBIET: GOTOWA NA SUKCES

Dlaczego tak zaznaczam, że to jest książka dla kobiet?

No cóż, większość tego typu poradników napisana jest przez mężczyzn. A kobiety potrzebują nieco innego podejścia, dopasowanego do ich sposobu postrzegania świata.

Być może dlatego do tej pory nie udało Ci się niczego takiego zrobić, bo próbowałaś się wtłoczyć w męski punkt widzenia? Tym razem pomoże Ci kobieta, która sama przeszła tę całą drogę i dokładnie opowie Ci swoją fascynującą historię.

UWAGA!

"Gotowa na sukces" to nie jest książka motywacyjna. Znajdziesz w niej propozycje konkretnych działań, które musisz wykonać TERAZ, by szybko wejść na swoją drogę niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Znajdziesz tam 12 prostych ćwiczeń. Każde z nich to tylko kilka prostych pytań. Odpowiedzi wskażą Ci, jak zrobić następny krok.

Ani przez chwilę nie będziesz się musiała zastanawiać co robić, bo poprowadzą Cię bardzo konkretne wskazówki. Tak, będą to małe kroczki, łatwe do zrobienia, które nieuchronnie doprowadzą Cię do celu - nowego, upragnionego stylu życia.

Zaletą książki "Gotowa na sukces" jest nie tylko to, że poprowadzi Cię za rękę ku życiu, o jakim skrycie marzysz. Jest ona też niewiarygodnie tania, jak na pomoc, którą od razu otrzymasz!

Zachęcam Cię więc do robienia pierwszego, bardzo prostego kroku - kup książkę "Gotowa na sukces" i to teraz. Jeśli stwierdzisz, że jest do niczego - możesz ją spokojnie oddać. Ale zrób ten pierwszy krok, nie odkładaj go na kiedyś.

Otrzymasz gotowy, uniwersalny plan działania, dzięki któremu od zaraz możesz zacząć zmieniać swoje życie. Natychmiast zobaczysz rezultaty. Choć cały proces zajmie trochę czasu, widząc swoje postępy, będziesz zmotywowana do działania. Dokładny plan da Ci pewność, że działasz we właściwym kierunku, a Twoje wysiłki nie pójdą na marne.

Spis treści

Spis treści ebooka: "Gotowa na sukces" - Elizabeth Gnocco

 • Kilka słów wstępu
 • Rozdział 1. Wizja
 • Rozdział 2. To jest możliwe
 • Rozdział 3. Daj sobie szansę
 • Rozdział 4. Osiem kroków do niezależności zawodowej
 • Krok pierwszy. Znajdź swoją niszę
 • Krok drugi. Zdefiniuj swoich odbiorców/klientów
 • Krok trzeci. Zdiagnozuj problem Twoich klientów
 • Krok czwarty. Zaoferuj rozwiązanie
 • Krok piąty. Wykreuj produkt
 • Krok szósty. Stwórz stronę internetową
 • Krok siódmy. Wypromuj swoje produkty
 • Krok ósmy. Zdobądź partnerów do promocji
 • Rozdział 5. Koło postępów
 • Rozdział 6. Trzy zasady leżące u podstaw sukcesu
 • Unikatowość (wyróżnianie się)
 • Dążenie do doskonałości
 • Dzielenie się z innymi
 • Rozdział 7. Opowiedz swoją historię
 • Rozdział 8. Twoja droga zaczyna się od miejsca, w którym jesteś
 • Rozdział 9. Osiem kroków w schemacie
 • Rozdział 10. Wezwanie do dalszego działania
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4 (4 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Gotowa na sukces / Elizabeth Gnocco

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Zarobić Milion, idąc pod prąd / Jakub B. Bączek
Książka "Zarobić milion, idąc pod prąd". Wolność finansowa w czterech etapach - Jakub B. Bączek Na powstanie tej książki czekało w Polsce wielu ludzi. W niezwykle, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób,...
Książka "Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo" - Brian Tracy
Książka "Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo" - Brian Tracy Sprawdzone sposoby, dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody! „Nieważne kim się...
Ebook 3 kroki do wolności finansowej / Hubert Dudek
Ebook "3 kroki do wolności finansowej". Jak stosując odpowiednią WIZJĘ, DZIAŁANIE i STRATEGIĘ, możesz uzyskać dochód pasywny Wiedza na temat wolności finansowej sprowadzona do prostej formuły 3 kroków. Szaleństwo czy...
Ebook Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży / Robert T. Kiyosaki i Sharon L. Lechter
Ebook "Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży". Sekretna wiedza o pieniądzach, której nie zdobędziesz w szkole. Czego nie wiesz o pieniądzach i co hamuje Cię, aby mieć ich więcej? Finansowa wiedza, której nie uczą w...
Ebook Praktyczny Marketing w Małej Firmie / Kornelia Przedworska
Ebook "Praktyczny Marketing w Małej Firmie". Jak stworzyć biznes, który przyniesie Ci sukces i duże pieniądze? Co zrobić, aby nie zajęło Ci to całego życia? Każdego roku w Polsce powstają tysiące nowych małych firm. Zakładają...