Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat / Bodo Schäfer

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat / Bodo Schäfer

Książka "Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat" - Bodo Schäfer

Światowy bestseller sympatycznego milionera, który zmienia myślenie na temat pieniędzy i napędza czytelnika do finansowej wolności.

Z pewnością nie zawsze będzie ci łatwo iść drogą ku finansowej wolności. O wiele trudniej jednak jest prowadzić życie w finansowej zależności

Przeczytaj, co chce powiedzieć Ci Bodo Schäfer:

“Wszyscy mamy określone wyobrażenia o tym, jak chcemy żyć, a także o tym, co się nam poniekąd od życia należy. Pragniemy głęboko wierzyć, że zdołamy sprostać zadaniom, które ten świat uczynią lepszym, piękniejszym. Zbyt często jednak dzieje się tak, że codzienna rutyna i rzeczywistość tłumią te marzenia.

Wielu ludzi zapomina, że należy im się miejsce po słonecznej stronie ulicy, gdyż, według ich opinii, z sytuacji, w której się znaleźli, nie mogą już się wyzwolić. Wielu wczuwa się często w rolę poszkodowanych. Konsekwencją tego bywa zazwyczaj pójście na kompromisy. Nierzadko się zdarza, że ludzie uważają swoją sytuację finansową za przyczynę tego, iż nie mogą żyć tak, jak by sobie tego życzyli.

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie tematem pieniędzy oraz osiągnięcia sukcesu
i szczęścia w życiu. Nauczyłem się postrzegać pieniądze elastyczniej
i innymi oczami niż kiedyś.

Pieniądze mogą nam uniemożliwiać wykorzystanie tkwiących w nas zdolności twórczych albo pomóc nam w tym, żebyśmy je w pełni wykorzystali.

Pisząc te słowa, jestem gotowy oddać się do dyspozycji czytelników jako ich prywatny mentor. Chciałbym podzielić się z innymi tym, czego dane mi było się nauczyć. Chciałbym pokazać, w jaki sposób każdy może zbudować sobie maszynkę do robienia pieniędzy.

Posiadanie pieniędzy oznacza przede wszystkim możliwość prowadzenia pełniejszego i bardziej niezależnego życia. Kiedy to zrozumiałem, zapragnąłem podzielić się swoją wiedzą na ten temat z innymi. Zobowiązałem się wobec samego siebie, że każdemu, z kim będę miał do czynienia, postaram się pomóc na drodze do jego finansowej wolności, ponieważ tak jak można się nauczyć latać, nurkować czy programować, można sobie przyswoić wiadomości o tym, jak osiągnąć dobrobyt – wystarczy poznać kilka bardzo ważnych podstawowych zasad.„

Bodo Schäfer

Kim jest Bodo Schäfer i dlaczego miałbyś go słuchać? 

O AUTORZE

Bodo Schäfer w wieku 16 lat wyemigrował do USA, gdzie poznał swojego pierwszego mentora. W wieku lat 26 przeżył ciężki kryzys finansowy. Szukając pomocy, znalazł coacha, który wskazał mu drogę do dobrobytu. W wieku 30 lat był już człowiekiem wolnym finansowo. Postanowił swoją wiedzę o dochodzeniu do zamożności przekazywać innym podczas seminariów, które prowadził w wielu krajach, m.in. w Australii, w Rosji, w Korei Płd., w Singapurze, w Grecji, na Węgrzech. Wraz ze swoim partnerem biznesowym Berndem Reintgenem prowadzi firmę Reintgen & Schäfer, zajmującą się doradztwem dla zamożnych inwestorów.

Jest autorem sześciu bestsellerów z listy magazynu „Der Spiegel”. "Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat"  została wydana w ponad 30 krajach w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. W Niemczech przez ponad dwa lata utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów. Książka Ein Hund namens Money (Pies imieniem Money) miała kilkumilionowy łączny nakład, a na jej podstawie powstał musical dla dzieci.

W roku 2008 ukazał się na DVD program coachingowy Schäfera Ihre erste Million in sieben Jahren (Twój pierwszy milion w siedem lat).

Obejrzyj film i sam oceń, czy to, co mówi Bodo Schäfer, Cię przekonuje. Jego szkolenia są ozdwierciedleniem wiedzy zawartej w książce Droga do wolności finansowej.

Istnieje wiele możliwości zarobienia pierwszego miliona.

Jeden ze sposobów zawarty jest w czterech strategiach przedstawionych w tej książce:

 1. Oszczędzasz zawsze pewien procent pieniędzy.
 2. Inwestujesz zaoszczędzone pieniądze.
 3. Podwyższasz swoje dochody.
 4. Z każdej kwoty, o którą wzrósł twój dochód, zaoszczędzasz pewien procent.

Jeżeli będziesz tak postępował, to – w zależności od Twojej obecnej sytuacji finansowej – osiągniesz dobrobyt w ciągu następnych piętnastu, może dwudziestu lat. Będziesz prawdopodobnie dysponował kwotą w wysokości jednego do dwóch milionów. Nikogo to nie zdziwi! Jeśli jednak chcesz zdobyć pierwszy milion już po siedmiu latach, musisz zastosować jak najwięcej z zaprezentowanych w tej książce strategii. Każda z nich sprawi, że szybciej dojdziesz do celu.

W jaki sposób możesz stać się zamożnym człowiekiem w ciągu siedmiu lat?

“Domyślasz się, że nie chodzi tu tylko o stan twoich zasobów finansowych – o określoną sumę pieniędzy X, jaką chcesz zgromadzić – lecz także o osobowość, jaką ukształtujesz w sobie do tego czasu. Z pewnością nie zawsze będzie ci łatwo iść drogą ku finansowej wolności. O wiele trudniej jednak jest prowadzić życie w fiinansowej zależności.

Jeżeli weźmiesz sobie do serca porady zawarte w tej książce, z pewnością osiągniesz swój cel. Na moich seminariach pomogłem wielu tysiącom ludzi podążającym tą drogą. Byłem i jestem świadkiem tego, jak dzięki zdobytej wiedzy są w stanie dosłownie się przeobrazić.„

Bodo Schäfer fragment książki "Droga do finansowej wolności"

Samo przeczytanie książki "Droga do wolności finansowej" Bodo Schäfera nie daje gwarancji bogactwa. Musisz być gotowy do tego, żeby DZIAŁAĆ!

Nie myśl jednak, że sam fakt posiadania książki "Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat" uczyni Cię bogatym. Jeśli nawet ją przeczytasz, nie staniesz się przez to zamożny. Chodzi o to, byś nauczył się z tą książką pracować, by jej treść stała się częścią Ciebie samego. Tylko wtedy pomoże ona wydobyć na światło dzienne ukryte w Tobie skarby.

Spis treści

Spis treści książki "Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat"

 • Podziękowania
 • Przedmowa
 • Analiza: jak przedstawiają się twoje finanse?
 • PODSTAWY
 • 1. Czego naprawdę chcesz?
 • 2. Co oznacza pojęcie „odpowiedzialność”?
 • 3. Czy dorobienie się miliona graniczy z cudem?
 • 4. Dlaczego nie ma więcej bogatych ludzi?
 • 5. Co naprawdę myślisz o pieniądzach?
 • JAK DOROBIĆ SIĘ PIERWSZEGO MILIONA – PRAKTYCZNY PODRĘCZNIK
 • 6. Długi
 • 7. Jak zwiększysz swoje zarobki
 • 8. Oszczędzać – płacić samemu sobie
 • 9. Niezwykłość zjawiska „procenty z procentów”
 • 10. Akcje – sposób na pomnażanie pieniędzy
 • 11. Fundusze – pozwól innym pomnażać twoje pieniądze
 • 12. Finansowa osłona, finansowe zabezpieczenie, finansowa wolność
 • 13. Mentor i sieć ekspertów
 • 14. Pieniądze można siać
 • Spojrzenie w przyszłość: co dalej?
 • Bibliografia
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.2 (3 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum
Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy". Złote zasady zdobywania fortuny  Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe. Jesteśmy przekonani, że pisząc o...
Książka Jak pracując mniej, zarabiać więcej / Wiesław Kluz
Książka "Jak pracując mniej, zarabiać więcej". Inteligencja finansowa twoim kluczem do sukcesu. Poznaj 5 sprawdzonych dróg do wolności finansowej. Czy naprawdę można zarabiać więcej jednocześnie mniej pracując? ...
Ebook Żyj i bogać się / Arkadiusz Bednarski
Ebook "Żyj i bogać się". Prosty i sprawdzony plan osiągania wolności finansowej Dowiedz się jak kierować swoim życiem finansowym, aby było ono dostatnie, bogate i satysfakcjonujące. Dlaczego...
Ebook 3 kroki do wolności finansowej / Hubert Dudek
Ebook "3 kroki do wolności finansowej". Jak stosując odpowiednią WIZJĘ, DZIAŁANIE i STRATEGIĘ, możesz uzyskać dochód pasywny Wiedza na temat wolności finansowej sprowadzona do prostej formuły 3 kroków. Szaleństwo czy...
Książka Szkoła biznesu / Robert Kiyosaki i Sharon L. Lechter
Ebook "Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym" - Robert Kiyosaki i Sharon L. Lechter Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa. Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Zasady zwycięzców. Tak spełniają się Twoje marzenia - Bodo Schäfer