Schäfer Bodo


Bodo SchäferBodo Schafer jest znany na całym świecie jako doskonały nauczyciel w tematyce JAK ODNOSIĆ SUKCESY. Żyje i pracuje jako pisarz, mówca i przedsiębiorca w Niemczech. Jego książki skupiają się  na temacie pieniądza i budowaniu dobrobytu. Zostały przetłumaczone na 30 języków.

Za każdym razem stają się bestsellerami. Numerem jeden jest "Droga do finansowej Wolności", która sprzedała się w ilości 10 Milionów egzemplarzy.

Z jego rad korzystały takie osoby jak: Helmut Kohl, Colin Powell, Bill Clinton. Pracował nad rozwojem kariery takich sportowców jak: Franz Beckenbauer, Oliver Kahn i Kliczko.

Jego artykuły oraz wywiady z nim, ukazały sie we wszystkich ważniejszych gazetach i magazynach (Mirror, Bunte, Stern, Focus, Świat FAZ, Business Week, Capital i wiele innych ...)

Cztery z jego książek stały sie bestsellerami, sprzedając się w milionach egzemplarzy.

Cytaty których autorem jest Bodo Schäfer znajdziesz tu: ---> cytaty Bodo Schäfer

Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat / Bodo Schäfer

Książka Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat
Światowy bestseller sympatycznego milionera, który zmienia myślenie na temat pieniędzy i napędza czytelnika do finansowej wolności.

Z pewnością nie zawsze będzie ci łatwo iść drogą ku finansowej wolności . O wiele trudniej jednak jest prowadzić życie w finansowej zależności

Przeczytaj, co chce powiedzieć Ci Bodo Schäfer :

“...

Szkolenie Bodo Schäfera w Polsce

Bodo Schäfer
Bodo Schafer jest znany na całym świecie jako doskonały nauczyciel w tematyce JAK ODNOSIĆ SUKCESY.

Żyje i pracuje jako pisarz, mówca i przedsiębiorca w Niemczech. Jego książki skupiają się na temacie pieniądza i budowaniu dobrobytu. Zostały przetłumaczone na 30 języków.

Za każdym razem stają się bestsellerami . Numerem jeden jest "Droga do finansowej Wolności", która sprzedała się w ilości 10 Milionów egzemplarzy.

Książka pt. "Pies o imieniu pieniądz" stała sie odnoszącą sukcesy książką dla dzieci w całych Niemczech.

Bodo Schafer prowadził wykłady i seminaria w ponad 20 krajach takich, jak Australia, Singapur, Korea, Rosja i wiele innych.