Wojtyniak Andrzej

Tani hosting

Tutaj znajdziesz ebooki których autorem jest Andrzej Wojtyniak

Andrzej Wojtyniak przez całe życie badał zachowania ludzi wokół siebie i krytycznie wybierał tylko te, które działały, odrzucając te nieprawidłowe. Mimo takiej postawy życiowej w młodości nabrał również wielu błędnych przekonań i zachowań, które niejako zostały mu narzucone poprzez presję społeczeństwa.

Wiedział podświadomie, że są one nieodpowiednie, ale długo nie udawało mu się ich oduczyć. W pewnym momencie, dawno temu, podjął jednak ostateczną decyzję o wyzwoleniu się z nieprawidłowych przekonań i o wejściu na ścieżkę sukcesu.

Ponieważ interesuje się życiem jako całością, posiadł szeroką wiedzę i z zakresu nauk ścisłych, i z humanistycznych. To, w połączeniu z licznymi szkoleniami i książkami z zakresu rozwoju osobistego, dało mu podstawy do rozumienia daleko idących ciągów przyczynowo-skutkowych. 

MotywAkcja / Andrzej Wojtyniak

Ebook MotywAkcja / Andrzej Wojtyniak
Ebook "MotywAkcja". Praktyczne ćwiczenia uwalniające uśpioną energię do działania - Andrzej Wojtyniak

Motywacji ani się nie znajduje, ani nie można jej kupić. Można ją za to wyrobić w sobie z pomocą tego praktycznego poradnika z gotowym zestawem ćwiczeń.

Odkryj w sobie niewyczerpalne źródło nowych pokładów odnawialnej energii do działania

Myślisz, że dobrze...

Droga do doskonałości / Andrzej Wojtyniak

Ebook Droga do doskonałości / Andrzej Wojtyniak
Ebook "Droga do doskonałości". Jak odnosić doskonałe rezultaty, nie będąc doskonałym?

Samodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się coraz lepszym i dostrzec wreszcie swoje możliwości.

Podejrzewam, że znasz wielu ludzi, których sposób życia wydaje Ci się mało oryginalny, można się też pokusić o określenie – denny. Każdy ich dzień wygląda podobnie, zrezygnowali z marzeń i...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System