Urbańska Anna


Anna UrbańskaAnna Urbańska od 16-tu lat zarządza swoim Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i  jest wiceprezesem zarządu Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach.

Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Marcus de Maria.

Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni / Justyna Niebieszczańska i Anna Urbańska

Książka Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni / Justyna Niebieszczańska i Anna Urbańska

„Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni” jest pierwszą taką pozycją na polskim rynku.

To przewodnik, który krok po kroku pozwala zbudować wizerunek. Jest jak dobrze zaplanowana podróż – podaje jasne wskazówki co trzeba zrobić, ale i pozostawia swobodę w tworzeniu treści na swój temat.

Przeznaczony jest dla wszystkich os...

Mózg – fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu / Anna Urbańska

Książka Mózg – fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu / Anna Urbańska
Najnowsza książka Anny Urbańskiej "Mózg – fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu"

Książka pełna rzetelnej wiedzy na temat biznesu. Pokazuje w jaki sposób osiągnąć finansowy sukces i niezależność, poprzez strategie praktykowane przez najbogatszych ludzi w biznesie.

O swojej książce pt. "Mózg - Fabryka Sukcesu" opowiada...

Otrzep kolana i biegnij / Anna Urbańska

Książka Otrzep kolana i biegnij / Anna Urbańska

Pamiętaj, że z każdego upadku możesz się podnieść i podążać dalej w kierunku swojego celu. Autorka twierdzi, że niezależnie od tego, co Cię spotkało - Twoim zadaniem jest otrzepać kolana i iść dalej.

"Jak podnieść się po upadku i iść dalej, mimo wszystko"

Książka Otrzep kolana i biegnij. Jak podnieść się po upadku i iść dalej mimo wszystko to publikacja, która obudzi w wielu z nas...