Białek Ewa Danuta

Tani hosting

DR EWA DANUTA BIAŁEK , specjalizowała się w diagnostyce klinicznej i obroniła doktorat z immunologii. Przez wiele lat pracowała naukowo w Uniwersytecie Medycznym w Warszawie (Akademia Medyczna) & Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego (23 lata); ukończyła studia podyplomowe z psychologii na Uniwersytecie Summit (USA), certyfikowana jako trener psychosyntezy (IAMOP - USA) oraz przez American University of NLP - jako Certified Life Coach i Master Life Coach.

Jest autorką ponad 140 publikacji, w większości dotyczących promocji zdrowia; wykładała na wielu konferencjach ekologicznych, medycznych i edukacyjnych. W 1997 stworzyła Stowarzyszenie "Edukacja dla Przyszłości" w Warszawie, pisząc programy oraz książki, organizując naukowe i edukacyjne konferencje. Przez ostatnie 15 lat rozwinęła praktyczny program samoedukacji do zdrowia ("Wychowanie do zdrowia w rodzinie, szkole i świecie") w oparciu o własne materiały edukacyjne, który stosuje przygotowując edukatorów i konsultując indywidualne osoby . Do obecnej chwili uczy studentów promocji zdrowia rozumianego całościowo jako biopsychoduchowe i społeczne.

SŁOWO JAKO ENERGIA czyli co niesie słowo (Psychoenergetyka słowa) / Ewa Danuta Białek

Ebook SŁOWO JAKO ENERGIA czyli co niesie słowo (Psychoenergetyka słowa) / Ewa Danuta Białek
Ebook "SŁOWO JAKO ENERGIA czyli co niesie słowo (Psychoenergetyka słowa)" to książka z cyklu "poradnik edukacji siebie".

Zawiera wiele odniesień zarówno do rodziców jak i do pracy nauczycielskiej i każdej innej związanej z ludźmi. Jest szczególnie ważna w uświadomieniu sobie oddziaływania słów na drugą osobę, ponieważ słowa mogą leczyć i słowa mogą ranić. Ebook " SŁOWO JAKO ENERGIA czyli co...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System