Daj jej orgazm / Malwina Gartner

Zawartość

Opinie

Jestem pod ogromnym wrażeniem ! Sposób w jaki ta książka jest napisana wywarła na mnie naprawdę pozytywną reakcję. Super publikacja dla każdego (dorosłego). Na książka na pewno przeniesie Twój związek na wyższy level. Gwarantuje Ci to na 100%

Oskar

Doskonała publikacja, z której dowiedziałem się jak zadowolić kobietę i przy okazji samemu mieć przyjemność oraz jakie mogą być z tym związane przeżycia. Człowiek nie jest samotną wyspą na oceanie i nie może iść przez życie zupełnie sam, musi mieć "drugą połówkę".

Jaroslaw

Książka bardzo ciekawa zwłaszcza biorąc pod uwagę, że została napisana przez kobietę. Dużo ważnych spostrzeżeń i prostych zaleceń dla konkretnych sytuacji. Choć muszę też przyznać iż autorka próbuje łamać pewne stereotypy które dawno już odeszły w niepamięć-nawet dla mojego pokolenia. Trochę niekonsekwencji, bo tak naprawdę Ci którzy sięgają po tę pozycję nie mogą być aż tak niedouczeni jak czasami sugeruje autorka. Jednak poleciłbym wszystkim znajomym którzy chcą otrzymać więcej w tej tak osobistej sferze życia. Choćby celem przypomnienia o priorytetach naszych partnerek.

Marek

Książka dla każdego męzyczyzny który chce zapewnić swojej kobiecie przyjemnosc. Ksiązke czyta sie jednym tchem dowiadujac sie jednoczesnie o najważniejszych sprawach w relacjach lozkowych z kobietami. Jesli nie jesteś zarozumialym maczo to na pewno docenisz wartosc tej ksiazki. Polecam!!!

Łukasz

Książka napisana konkretnie, ale z humorem. Więc ja też będę konkretny - każdy facet ją powinien kupić, bez względu na to co mu się wydaje na temat jest osiągnieć łóżkowych.

Paweł

Uważam, że każdy facet powinien przeczytać tę pozycję.Wtedy swiat byłby piękniejszy. My faceci byśmy byli częściej zadowoleni z siebie, kobiety usmiechnięte; a zwiazki bardziej trwałe. To klucz do mniejszej liczby rozstań, rozwodów...

Marek

Na obecnym etapie mogę tylko powiedzieć ,że książka ta pozwoliła mi zwróćić uwagę na rzeczy o które do tej pory specjalnie nie zabiegałem a na pewno mają one wpływ na życie dwojga kochających się ludzi. Przy głębszej analizie można naprawdę poprawić wiele rzeczy dających w końcowym efekcie dużo zadowolenia z bytowania ze sobą. Polecam bardzo ta książkę wszystkim , którzy chicieliby jeszcze bardziej udoskonalić swe życie intymne, bo na prawdę jest warto.

Jerzy

Serdecznie polecam wszystkim mężczyznom, którym zależy na przyjemności ich kobiet. Książka zawiera wiele cennych wskazówek i rad do zastosowania od zaraz.

Iwona

Moje zdanie na temat tej publikacji jest bardzo dobre ponieważ książka ta pozwoliła mi uświadomić sobie że trzeba pohamowywać swoje emocje i nie robić nic bez logiki a przede wszystkim to że nie trzeba od razu dążyć do jednego celu tylko stopniowo do niego dochodzić. Napewno sięgne po następne publikacje tej Pani bo zapewne jest w nich dużo ciekawych rzeczy które wykorzystam w życiu.

Łukasz

Ksiazka bardzo mi sie podobała. Rozwiewa m.in. wiele mitów w dziedzinie współzycia seksualnego, co z pewnoscia moze odbarczyć z poczucia winy spora liczbe kobiet i wpłynac na ich dowartosciowanie. Poza tym napisana jest bardzo pieknym, przystepnym jezykiem. Bardzo ciesze, ze ja kupiłam. Stanowi dla mnie cenna pozycje w bibliotece prywatnej, jak rówmiez w pracy zawodowej.

Maria

Dobrze napisana książka, moja kobieta jest w siódmym niebie jak się kochamy :) Powiedziała że jestem mistrzem w miłości.

Dawid

Tagi
Average: 3.9 (8 votes)
Pobierz: 

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Podobne publikacje:

Ebook Już nie będę taki szybki / Malwina Gartner
Ebook "Już nie będę taki szybki" czyli przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji Martwisz się, że przedwczesny wytrysk jest Twoim problemem? Czy wiesz już, że co trzeci lub...
Ebook Sekrety uwodzenia / Andrzej Zaleski
Ebook "Sekrety uwodzenia". Stań się mężczyzną pewnym siebie i zacznij uwodzić kobiety tak, jak tego pragniesz! Nie ma znaczenia, czy boisz się pięknych kobiet i czy dostajesz paraliżu, rozmawiając z nimi. Nie ma też dużego...
Ebook Seksualny klucz do kobiecych emocji / J.D. Fuentes
Z ebooka "Seksualny klucz do kobiecych emocji" dowiesz się jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki. "Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić...
Ebook 69 gorących zabaw dla par / Nina i Krzysztof Wiśniewscy
Kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy? Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.
Ebook Udane wesele / Jolanta Valentin
Ebook "Udane wesele" Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości? Organizacja wesel w praktyce. Marzysz o pięknym, niepowtarzalnym dniu. Czas odliczany do wesela powoli mija, a rzeczy do...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Już nie będę taki szybki / Malwina Gartner
Ebook Prawdziwy Mężczyzna / Malwina Gartner