Darmowe ebooki

Tani hosting

Witaj internauto , cieszę się że trafiłeś na moją stronę. Jeśli szukasz najlepszych e-booków , nie mogłeś wybrać lepiej.

" Postęp technologiczny, jaki następuje w ostatnich latach jest tak szybki, że często nawet nie zauważamy, kiedy nowe, przełomowe rozwiązania trafiają pod nasze strzechy, wypierając stare, coraz mniej użyteczne urządzenia czy przedmioty. Czy tak samo stanie się z książkami?

Jeszcze kilka lat temu, na teorię, że tradycyjne, papierowe książki zostaną wyparte przez ich cyfrowe odpowiedniki, wielu pukało się w czoło. Kilka lat temu taka wizja była niczym więcej jak science-fiction. Dziś jednak, gdy światowe koncerny, słynące z wdrażania pionierskich rozwiązań, takie jak Sony, Phillips, czy Hewlett-Packard dostrzegły potencjał jaki leży w tzw.
ebookach (ang. E-book = electronic book = elektroniczna książka), oczy tradycyjnych wydawców coraz częściej, choć nie bez obaw, zwracają się ku cyfrowej przyszłości.
Ebooki, to w najprostszej definicji pliki komputerowe, zawierające treść książki. Najpopularniejszym formatem publikacji elektronicznych, z uwagi na uniwersalność i możliwości, jest format PDF firmy Adobe. Książki elektroniczne w tym formacie można odczytywać na komputerze niezależnie od jego systemu operacyjnego, a także na urządzeniach przenośnych zwanych palmtopami. Aby odpowiedzieć sobie pytanie, dlaczego ebooki zdobywają coraz większą popularność, trzeba przede wszystkim zrozumieć jakie są ich podstawowe zalety i wady. Zwolennicy publikacji elektronicznych wskazują przede wszystkim na niższe ceny (nie trzeba płacić za druk, papier), na wygodę i szybkość dostępu do zawartości, możliwość przeszukiwania treści. Ponadto, co jest niewątpliwą różnicą w porównaniu z tradycyjnymi książkami, ebooki nie zajmują miejsca na półkach, nie niszczą się i się nie kurzą. Można trzymać całą bibliotekę, która normalnie zajęłaby pół mieszkania, na dysku zwykłego, domowegokomputera."

Fragment ebooka: Cyfrowa przyszłość

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowe kursy mailowe
Od dzisiaj znajdziesz w naszym serwisie też kilka darmowych kursów mailowych. Na chwilę obecną jest ich 5: ...
Ogólnopolska akcja "Porozmawiajmy o pieniądzach"
Ogólnopolska akcja "Porozmawiajmy o pieniądzach" W Polsce pieniądze to temat niemalże intymny. O pieniądzach po prostu się nie rozmawia, bo to prywatna sprawa. A jeśli już rozmawiamy, to o ich braku; o tym, że kiedyś można...
30% rabat na WSZYSTKIE szkolenia Psychorady
Dzisiaj, gdy świat pędzi, jesteśmy w pełni zdani na swoje siły w dążeniu do celu. Niektórzy w tym wirze nie potrafią się odnaleźć. Niepowodzenia w pracy, miłości, życiu osobistym, w komunikacji z innymi ludźmi - mogą skutecznie...
Ebook „Dziecko w sieci. Wydanie II” zupełnie za DARMO!
Z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu” – możesz otrzymać ebook „Dziecko w sieci. Wydanie II” zupełnie za DARMO! Żaden odpowiedzialny rodzic nie wypuszcza z domu małego dziecka bez opieki i nie pozwala nieco...
Tylko do końca weekendu trwa promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł! ...