Śniegocka Angelika


Tutaj znajdziesz ebooki których autorem jest Angelika Śniegocka

Angelika Śniegocka — dyrektor personalny, manager i certyfikowany coach ICC. Specjalizuje się w managerskim coachingu kariery. Laureatka ogólnopolskiego konkursu Top Manager HR 2010, organizowanego przez miesięcznik Personel Plus i Rzeczpospolitą. Od ponad 10 lat zarządza zespołami i tworzy strategie polityki personalnej w międzynarodowych organizacjach.

Angelika Śniegocka publikuje artykuły na temat zarządzania w pismach takich, jak „Personel i Zarządzanie”, "Personel Plus", "Manager", "Benefit". Współpracuje także m.in  z serwisami www.Pracuj.pl, www.Students.pl, www.HRnews.pl, www.BabyPrzyKawie.pl. Prowadzi autorski blog www.OdZeraDoManagera.pl, poświęcony coachingowi kariery i budowaniu kariery managera.

Coaching kariery / Angelika Śniegocka

Ebook Coaching kariery / Angelika Śniegocka
Wszystkie porady, których potrzebujesz do zdobycia pracy. Książka poprowadzi Cię za rękę przez każdy etap procesu jej zdobywania.

Nie wiem, czego spodziewasz się po poradniku " Coaching karier y" pisanym przez zawodowego doradcę w sprawach kariery . Może faktycznie chcesz tylko zdobyć szybko jakąkolwiek pracę ? Możliwe jednak, że zależy Ci na czymś więcej, bo chcesz wreszcie świadomie pokierować swoją karierą ?

Jakikolwiek cel Ci przyświeca, w publikacji " Coaching kariery " odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz. Autorka naprawdę dołożyła starań, by osobiście przeprowadzić Cię przez cały proces poszukiwania pracy .