Niwiński Tadeusz


Tadeusz NiwińskiTadeusz Niwiński jest jednym z pierwszych propagatorów wiedzy o sukcesie życiowym w Polsce. Jest autorem książek z zakresu rozwoju osobistego, takich jak: "JA", "TY", "MY", "Elementarz życia", "Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku", a także "Bóg Einsteina", "Biedny milioner" i "No, to czego chcesz". 

Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa. System TeTa obejmuje siedem ogniw: Zrozumienie, Siłę, Odporność, Celowość, Skuteczność, Autorytet i Radość. W jego książkach i na kursach dzieli się z nami tę wiedzą. 

15-16 czerwca 2013 roku książka JA obchodziła jubileusz XX-lecia istnienia. Z tej okazji autor opowiedział o tym jak powstała ta publikacja, jak została wydana i co w Polsce się zmieniło przez te 20 lat. Znamienne jest też, że publikacja "JA" została wpisana na "Złotą listę" i polecana w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom", o czym również Pan Tadeusz opowiada. 

Tadeusz Niwiński jest osobą pełną pasji i mądrości a jednocześnie ciepła. Niewątpliwie trzeba było mieć również odwagę, żeby 20 lat temu stać się prekursorem wiedzy, która w Polsce była niedostępna... 

Ja, czyli jak zmienić siebie / Tadeusz Niwiński

Ebook Ja, czyli jak zmienić siebie / Tadeusz Niwiński
Poważany autor dostarcza wiedzy, która pozwoli przełamać wszelkie schematy, według których żyjemy, spojrzeć na siebie przychylniej i zacząć odnosić sukcesy.

Tadeusz Niwiński, poważany autor nagradzanych dzieł o sukcesie życiowym, w 1993 r. postanowił, że napisze książkę skierowaną do wszystkich tych, którzy czują, że stać ich w życiu na więcej. Każdy, kto kiedykolwiek zadawał sobie pytania: „Po co ja żyję?”, „Czego oni wszyscy ode mnie chcą?” czy też „Dlaczego mi się nie udaje?”, znalazł na nie odpowiedzi w publikacji pana Tadeusza. Szczęśliwcy, którzy sięgnęli po tę lekturę, odkryli w sobie niedostrzeżone wcześniej możliwości.

Najwspanialszy partner na świecie / Tadeusz Niwiński

Ebook Najwspanialszy partner na świecie / Tadeusz Niwiński
Poznaj przepis na to jak zostać najwspanialszym partnerem na świecie i stworzyć szczęśliwy związek.

Tadeusz Niwiński, ceniony autor, praktyk udanego, 40-letniego małżeństwa, ojciec dwojga znakomicie wychowanych, samodzielnych, odważnych, wykształconych i szczęśliwych dzieci oraz dwóch wnuków zdradza tajniki udanego związku.

Witaj,

Ten ebook jest dla Ciebie — dla nikogo innego. Nie licz na to, że można tę książkę polecić komuś, aby rozwiązał Twoje problemy. Tylko Ty możesz się zmienić i tu znajdziesz rady dla siebie. Jeśli zaś chcesz naprawiać partnera — nie tędy droga. Te rady są tylko dla Ciebie.

MY - czyli jak być razem / Tadeusz Niwiński

Ebook MY - czyli jak być razem / Tadeusz Niwiński
Praktyk udanego, 40-letniego związku podpowie Ci, co robić, aby Twoje relacje z partnerem oraz najbliższymi Ci osobami były trwałe i szczęśliwe.

Czy wiesz, dlaczego oraz w jakim stopniu Twoje szczęście zależy od relacji z innymi ludźmi?

Przeczytaj tę historię, zanim odpowiesz sobie na to pytanie:

Stary profesor stanął przed swymi studentami, wziął duży słój i wypełnił...

Bóg Einsteina / Tadeusz Niwiński

Ebook Bóg Einsteina / Tadeusz Niwiński
Ebook "Bóg Einsteina". Poznaj pierwszą polską książkę, której autor tak odważnie i jednocześnie w neutralny sposób przedstawia prawdę o religii i jej wpływie na rozwój każdego człowieka.

Dlaczego religia jest tematem tabu w Polsce i jaki ma to wpływ na Ciebie?

Osoby, które mają ambicje i marzenia, do realizacji których postanowili dążyć, w pewnym momencie swojego życia dostrzegły, że...