Celmer Zuzanna


Zuzanna Celmer jest licencjonowanym psychoterapeutą. Od ponad 20 lat prowadzi działalność zawodową skoncentrowaną na polepszaniu jakości związków.

Jest autorką 9 książek o tematyce małżeńskiej, społecznej i rodzinnej, z których trzy zostały przetłumaczone na języki obce min.  "Oblicza zazdrości","O co pytają nastolatki, o związkach, pragnieniach i niespełnieniach", "Czy wiesz kogo kochasz", "W łóżku z teściową - Jak dogadać się w rodzinie", "Zazdrosna miłość".

Od lat współpracuje przede wszystkim z radiem i portalami telewizyjnymi. Wcześniej intensywnie współpracowała z różnymi tytułami prasowymi.

Była przez dwa miesiace na stypendium Departamentu Stanu USA, gdzie miała mozliwość poznać i współpracować z wielkimi sepcjalistami  od terapii i uczestniczyć w prowadoznych przez nich zajęciach.

Przez wiele lat prowadziła warsztaty rozwoju osobistego na terenie Rosji.

Ukończyła wiele zawodowych kursów doszkalających, w tym rok podejścia do terapii w nurcie  Pracy z procesem. Ukończyła też II stopień NLP masters.

Jak mieć udane związki? Wskazówki dla par / Zuzanna Celmer

Jak mieć udane związki? Wskazówki dla par - Zuzanna Celmer - szkolenie wideo
Jak mieć udane związki? Wskazówki dla par - Zuzanna Celmer - szkolenie wideo

Zuzanna Celmer, licencjonowana psychoterapeutka, odkrywa sekrety tych par, które mają udane związki. Warto być w tym wyjątkowym gronie.

"W Polsce panuje wręcz kult pary. Już nastolatki są, niby żartem, nagabywane przez ciotki lub wujków czy mają już chłopaka. W innych krajach, nawet w małych miejscowościach...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem