Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Ebook Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim. Poznaj najczęściej używane wyrażenia przyimkowe w 10 zestawach ćwiczeń wraz z odpowiedziami!

Wyrażenia przyimkowe zawsze wywoływały frustrację wśród ludzi uczących się języka angielskiego. Załamywali ręce, mówiąc: „Ja się chyba nigdy tego nie nauczę!”. Sylwia Bartkowiak, która prowadzi kursy języka angielskiego, wpadła na pomysł, aby notować podczas lekcji zwroty przyimkowe, których najczęściej używali i robili w nich błędy. Trwało to kilka lat, ale w konsekwencji powstały bogate zbiory najbardziej pożądanych wyrażeń przyimkowych.

W ebooku "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" znajdziesz 10 lekcji z wyrażeniami przyimkowymi, które są powszechnie stosowane i sprawiają Polakom kłopoty.

Rozdziały ułożone są tematycznie, np. TIME – CZAS, gdzie znajdziesz najpowszechniejsze zwroty związane z wyrażaniem czasu, np.: rano, w nocy, o piątej, za dwa dni, 5 sierpnia, w zeszłym tygodniu. Po wprowadzeniu danej grupy zwrotów przygotowane zostały przez autorkę ćwiczenia aktywizujące ten materiał, czyli takie, które pozwalają użyć danego zwrotu w kontekście.

Są to różnorodne ćwiczenia: od tłumaczeń, poprzez poprawianie błędów, testy wyboru, wypełnianie luk, zadania typu PRAWDA–FAŁSZ, gry w pojedynkę lub w parze, aż po wypowiedzi pisemne czy ustne. Każda lekcja zakończona jest testem z wyrażeń z danej lekcji oraz tych z poprzednich lekcji. Zdobywana wiedza jest więc systematycznie utrwalana i testowana.

Gdy przerobisz już wszystkie zawarte w ebooku "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" lekcje, to będziesz mógł dumnie stwierdzić, że opanowałeś w stopniu zaawansowanym angielskie wyrażenia przyimkowe. To fantastyczna nagroda za wytrwałość i konsekwencję!

Spis treści

Spis treści ebook "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim"

  • LESSON 1 – LEKCJA 1 PLACES – MIEJSCA (1)
  • LESSON 2 – LEKCJA 2 TIME – CZAS
  • LESSON 3 – LEKCJA 3 SCHOOL – SZKOŁA
  • LESSON 4 / LEKCJA 4 TRANSPORT – TRANSPORT
  • LESSON 5 / LEKCJA 5 LEISURE TIME – CZAS WOLNY, WYPOCZYNEK
  • LESSON 6 – LEKCJA 6 PLACES – MIEJSCA (2)
  • LESSON 7 – LEKCJA 7 PLACES – MIEJSCA (3)
  • LESSON 8 / LEKCJA 8 BUSINESS – INTERESY
  • LESSON 9 / LEKCJA 9. ACTIVITIES – CZYNNOŚCI
  • LESSON 10 / LEKCJA 10 CHRISTMAS/EASTER
Opinie

Angielska gramatyka zawsze przysparzała wiele problemów. Po lekturze tej książki można łatwiej i płynniej zrozumieć sens przyimka w języku obcym.

marcin

Książka dobrze przedstawia dany temat. Podstawowe elementy zostały odpowiednio przedstawione w wyczerpujący sposób. Polecam.

Anna S.

Dobra pozycja dla osób szukających skompensowanej wiedzy. Nauka szybka, łatwa i przyjemna. POLECAM.

Mariusz J.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.5 (3 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski
Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do...
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki / Paweł Wimmer
Ebook "Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki", czyli poznaj 1000 formuł konwersacyjnych oraz przyimków umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim. Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój...
Ebook Mowa zależna jest prosta! / Anna Kowalczewska
W ebooku "Mowa zależna jest prosta!" autorka Anna Kowalczewska  po ludzku i zrozumiale wytłumaczyła, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim." ......
Książka Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców / Anna Szpyt
Książka Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców - Anna Szpyt Zdarzyło się Wam kiedyś pisać sprawdzian czy egzamin i widzieć oczami wyobraźni stronę w zeszycie czy książce, na której znajdowała się potrzebna Wam...
Ebook Okresy warunkowe są proste! / Anna Kowalczewska
Z ebooka "Okresy warunkowe są proste!" dowiesz się na czym polegają okresy warunkowe w języku angielskim, oraz KIEDY i JAK używać ich w praktyce. Zdania podrzędne warunkowe, potocznie mówiąc - okresy warunkowe...