Start-Up bez pieniędzy / Mike Michalowicz

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Start-Up bez pieniędzy / Mike Michalowicz

Ebook "Start-up bez pieniędzy". Filozofia trzech listków papieru. - Mike Michalowicz

Publikacja pokazuje, jak brak zasobów może stać się naszym największym atutem i uczy, jak czerpać z tego źródła. W książce tej znajdziesz całe know-how, które poprzez dobrą analizę pomysłu, kreatywne wykonanie i skuteczne zarządzanie, pozwoli zaplanować sukces Twojego start-upu.

Jak, bez pieniędzy, po prostu zacząć prowadzić biznes, mieć z tego dochody i niesamowitą frajdę?

Start-Up - po prostu zacznij!

Jej autor jest Toaletowym Przedsiębiorcą. Sam tak o sobie mówi!

Start-Up bez pieniędzy” to wyjątkowa książka napisana z dużą dawką humoru. Jej największą zaletą jest charakter praktyczny zawartej w niej wiedzy.

Autor, Mike Michalowicz, w sposób barwny i bezpośredni pokazuje nam, jak brak zasobów może stać się naszym największym atutem i uczy, jak czerpać z tego źródła. Daje szereg prostych, praktycznych porad, które może zastosować każdy, kto nie ma doświadczenia i nigdy nie był przedsiębiorcą.

“Mike Michalowicz jest młodym amerykańskim milionerem polskiego pochodzenia. W wieku 24 lat sprzedając swój pierwszy biznes, zarobił pierwszy milion. Dzień później założył kolejną firmę, aby po osiągnięciu milionowych zysków również ją sprzedać, a kolejnego dnia założyć następną. Ten biznesowy hat-trick jest niezbitym dowodem na niepodważalność kompetencji Mike'a w dziedzinie start-upów. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku, a w ramach swojej pracy pomaga młodym przedsiębiorcom. Jak sam mówi: „Kocha rozwijać nowe biznesy i patrzeć jak kwitną”. Każdy, kto z nim współpracuje i komu pomaga, ma zagwarantowane, że Mike wycofa się dopiero po rozwinięciu biznesu do poziomu lidera w danej niszy. Mike Michalowicz posiada w Wall Street Journal swoją stałą kolumnę dotycząca _small businessu_ i jest częstym gościem biznesowej stacji telewizyjnej MSNBC's. Poziom jego poczucia humoru można sprawdzić na stronie , klikając kilkakrotnie na poprawną wymowę jego nazwiska.„

O autorze, Mike'u Michalowiczu

W książce "Start-Up bez pieniędzy" nie znajdziemy konkretnych przepisów na nowy biznes, ale znajdziemy całe know-how, które poprzez dobrą analizę pomysłu, kreatywne wykonanie i skuteczne zarządzanie, pozwoli zaplanować sukces naszego start-upu.

Dzięki książce "Start-Up bez pieniędzy":

 • każdy, kto myśli o swoim start-upie, zacznie wreszcie działać;
 • będzie działać w sposób profesjonalny;
 • założy swój pierwszy biznes;
 • nowy biznes przetrwa, a właściciel skutecznie będzie dążył do zajęcia pozycji lidera w swoim sektorze.

Skuś się na swój biznes i zacznij już teraz!

Oto co pisze we wstępie do swojej niecodziennej książki "Start-Up bez pieniędzy":

Ja jestem jednak Toaletowym Przedsiebiorcą (Toilet Paper Entrepreneur – TPE). Doprowadzam robotę do końca. Dlatego sam napisałem słowo wstepne, które jest przyspieszonym kursem zdobywania atrybutów Toaletowego Przedsiebiorcy – którym musisz sie stać, aby odnieść sukces w biznesie.

Oto osiem najważniejszych atrybutów Toaletowego Przedsiębiorcy.

 1. Toaletowy Przedsiębiorca rozwija mocne fundamenty wiary – wie, ze sukces jest niemal w stu procentach zdeterminowany przez jego przekonania, a nie wykształcenie, środki ani okolicznosci.Kiedy Toaletowi Przedsiebiorcy wierzą, że coś osiągną, a następnie wspierają to nieugiętym, zdecydowanym działaniem – dokonają tego.
 2. Toaletowy Przedsiębiorca ma pasję – zawsze działa w obszarze swoich pasji. Pasja może nie być widoczna ani oczywista dla osób z zewnątrz, ale jest taka dla niego.
 3. Toaletowy Przedsiębiorca skłania się do przedwczesnego działania – zawsze podejmuje działanie, nie siedzi bez ruchu. Przedwczesne podjęcie działania moze sprawić, ze Toaletowi Przedsiębiorcy sparzą się, ale w większości przypadków są jednak nagradzani za to, ze działają raczej zbyt wczesnie niz za pózno.
 4. Toaletowy Przedsiębiorca jest wyjątkowo dobry w wyjątkowo niewielu dziedzinach – potrafi rozpoznać niewielką liczbę zalet, które posiada, i doszczętnie je wykorzystac. Wszystko, w czym jest kiepski, zlecane jest komuś innemu.
 5. Toaletowy Przedsiębiorca wykorzystuje pomysłowość zamiast pieniędzy – pieniądze mogą być jak narkotyk, który tymczasowo ukrywa przed Tobą Twoje problemy. Pieniądze pozwalają na robienie głupich rzeczy bez bolesnych konsekwencji; podtrzymują Twoją głupotę. Toaletowy Przedsiębiorca wie, ze mistrzostwo w przedsiębiorczości osiąga się dzięki pomysłowości i perfekcyjnej koncentracji.
 6. Toaletowy Przedsiębiorca opanowuje nisze – wybiera rynek, na którym konkurencja jest słaba lub nie oferuje szerokiego wachlarza produktów, usług czy wartosci, które on moze zaoferować. Wtedy przejmuje panowanie nad tą niszą.
 7. Toaletowy Przedsiębiorca łączy długoterminową koncentrację z krótkoterminowym działaniem – ma absolutną pewność, gdzie znajduje się jego punkt docelowy, ale nie ma szczegółowego planu, który opisuje krok po kroku, jak tam dotrzeć. Zamiast tego podejmuje działanie krótkoterminowe (w 90-dniowych okresach), dzięki któremu osiąga znaczne postępy. Wtedy ponownie ocenia swoje cele, tworzy plany na kolejne 90 dni i wprowadza je w życie.
 8. Toaletowy Przedsiębiorca NIE jest normalny – to ryzykant. Toaletowi Przedsiębiorcy są odrobinę dziwni i być może trochę szaleni. Definitywnie inni. Nie przestrzegają zasad ani norm społecznych i dokonują zmiany status quo.

Czy widzisz w tym wszystkim siebie? Jesli tak, albo jeśli chciałbyś się w tym zobaczyć, ta książka wstrząśnie Twoim światem.

Mike Michalowicz fragment książki "Start-Up bez pieniędzy"

Spis treści

Spis treści eboka "Start-Up bez pieniędzy"

 • Słowo wstępne
 • WPROWADZENIE
 • MOJA HISTORIA TRZECH LISTKÓW
 • CZĘŚĆ PIERWSZA – PRZEKONANIA
 • ROZDZIAŁ 1 – ZEW NATURY
 • ROZDZIAŁ 2 – ODROBINA CISZY I SPOKOJU (TWOJEGO UMYSŁU)
 • ROZDZIAŁ 3 – OGIEŃ W TWOIM BRZUCHU
 • CZĘŚĆ DRUGA – NA CZYM KONCENTRUJE SIĘ TOALETOWY PRZEDSIĘBIORCA
 • ROZDZIAŁ 4 – do pracy
 • ROZDZIAŁ 5 – chodzi o regularność
 • CZĘŚĆ trzecia – działanie
 • ROZDZIAŁ 6 – CZY JESTEŚ GOTÓW?
 • ROZDZIAŁ 7 – ZAŁATW SPRAWĘ I WYCHODŹ Z ŁAZIENKI
 • CZĘŚĆ czwarta – PIENIĄDZE I MAJĄTEK
 • ROZDZIAŁ 8 – POSPRZĄTAJ NA TRZECH LISTKACH
 • ROZDZIAŁ 9 – PORZĄDNA, SOLIDNA PŁYNNOŚĆ 169
 • ROZDZIAŁ 10 – ZACHOWAJ SWÓJ BIZNES DLA SIEBIE
 • bonus – Przewaga młodości (i młodości ducha)
 • EXTRA BONUS – Tom „Wielki” Crapper
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka 4-godzinny tydzień pracy / Timothy Ferriss
Książka "4-godzinny tydzień pracy". Uwolnij się od schematu od 9 do 17. Dołącz do niezależnych finansowo. - Timothy Ferriss Tim Ferriss w swojej książce “4-godzinny tydzień pracy” opisuje mnóstwo ciekawych pomysłów...
Ebook Pełna MOC możliwości / Jacek Walkiewicz
Ebook "Pełna MOC możliwości" - Jacek Walkiewicz. Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład! Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”....
Książka Zarobić Milion, idąc pod prąd / Jakub B. Bączek
Książka "Zarobić milion, idąc pod prąd". Wolność finansowa w czterech etapach - Jakub B. Bączek Na powstanie tej książki czekało w Polsce wielu ludzi. W niezwykle, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób,...
Ebook Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
Ebook "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". - Kamila Rowińska To nie jest książka. To Twój prywatny coach Jeśli nie jesteś gotowy pracować nad sobą – nie bierz go do ręki. Zostaw tym, którzy naprawdę chcą...
Książka Niesprawiedliwa przewaga / Robert Kiyosaki
Książka "Niesprawiedliwa przewaga". Potęga edukacji finansowej. Tego o pieniądzach nie nauczysz się w żadnej szkole. - Robert Kiyosaki W jaki sposób sprawić, aby Twoja wiedza finansowa była Twoją prawdziwą...