Kołyszko Mikołaj

Tani hosting

Mikołaj Kołyszko specjalizuje się w mitoznawstwie, a w szczególności w badaniu mitów Cthulhu (ich genezie, konsolidacji, rozwoju).

Jest twórcą serii "Tajemne Oblicze Świata". W fabuły swoich powieści autor wplata prawdziwe, uniwersalne i niezwykłe fenomeny religijne. Oprócz gamebooków pisze artykuły do portali internetowych i gazet (m. in. były współpracownik magazynu "Vege"). Jest także specjalistą w dziedzinie diety wegetariańskiej. Nakładem wydawnictwa Best-class ukazała się jego książka "Wegetarianizm bez tajemnic".
Były redaktor naczelny magazynu "Masz wybór" poświęconego interaktywnym gałęziom kultury (przede wszystkim grom książkowym) oraz Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.

Groza jest święta / Mikołaj Kołyszko

Darmowy ebook Groza jest święta / Mikołaj Kołyszko
Darmowy ebook Groza jest święta - Mikołaj Kołyszko

Praca religioznawcza. Książka opisuje i analizuje mitologię literacką Howarda Phillipsa Lovecrafta, rekonstruując ją od podstaw. Jest to jedyna taka pozycja w Polsce (o ile nie na świecie), która przedstawia Mity Cthulhu w ich oryginalnej formie, nie zaś budowanej na przekłamaniach Augusta Derletha i jemu mu podobnych kontynuatorów. Porusza...

Tajemne Oblicze Świata II – Piekielny Szyfr / Mikołaj Kołyszko

Darmowy ebook Tajemne Oblicze Świata II – Piekielny Szyfr / Mikołaj Kołyszko
Darmowy ebook Tajemne Oblicze Świata II – Piekielny Szyfr / Mikołaj Kołyszko

Tajemne Oblicze świata II: Piekielny Szyfr , będącą kontynuacją powstałego przed paroma laty utworu, który został przyjęty nadzwyczaj przychylnie w środowisku fanów gier książkowych.

Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam wcielić się w postać obdarzonego niezwykłą, nienaturalną mocą młodego człowieka...

Tajemne Oblicze Świata / Mikołaj Kołyszko

Darmowy ebook Tajemne Oblicze Świata / Mikołaj Kołyszko
Darmowy ebook Tajemne Oblicze Świata - Mikołaj Kołyszko

Wydaje mi się, że największym dobrodziejstwem na tym świecie jest fakt, że umysł ludzki nie jest w stanie skorelować całej swej istoty. Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji, pośród mórz nieskończoności i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko.

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś nagle mógł...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System