Chłodnicka Marta


Marta ChłodnickaMarta Chłodnicka stworzyła kurs Simple Perfect English, wychodząc z założenia, że nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na prostą metodę nauki.

Kim jest Marta?

Marta jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, posiada certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) i jest pasjonatką języka angielskiego.

Kocham Angielski - darmowe lekcje języka angielskiego / Marta Chłodnicka

Kocham Angielski - darmowe lekcje języka angielskiego

W serwisie Kocham Angielski znajdziesz darmowe lekcje na rozumienie ze słuchu z piosenek i wywiadów oraz profesjonalnie przygotowany kurs języka angielskiego ONLINE na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym.

W darmowych lekcjach, które skupiają się na nowych SŁÓWKACH, wykorzystywane są piosenki oraz krótkie nagrania z youtube np. wywiady. Są to tak...

Angielski w 15 dni - kurs języka angielskiego metodą Simple Perfect English / Marta Chłodnicka

Angielski w 15 dni - kurs języka angielskiego metodą Simple Perfect English / Marta Chłodnicka
Angielski online daje możliwość nauki bez ruszania się z domu

Pewnie dobrze wiesz lub potrafisz sobie to wyobrazić, że nauka angielskiego tradycyjną metodą, to nie taka prosta sprawa.

Po pierwsze musisz znaleźć czas na dojazdy do szkoły językowej, po drugie masz ściśle wyznaczone godziny nauki, co blokuje Ci jeden lub dwa dni w tygodniu. Po trzecie - te dojazdy też kosztują, co...