Synergia Mocy / Fabian Błaszkiewicz

Tani hosting

Zawartość

Opis
Audiobook "Synergia Mocy cz. 1 - Prawdziwe Mechanizmy Osobistego Sukcesu." - Fabian Błaszkiewicz

Audiobook "Synergia Mocy cz. 1 - Prawdziwe Mechanizmy Osobistego Sukcesu." - Fabian Błaszkiewicz

Wejdź na najwyższe obroty z Fabianem Błaszkiewiczem - skorzystaj z Synergii Mocy, aby osiągnąć sukces.

Niech moc będzie z Tobą!

Synergia Mocy”. Wejdź na najwyższe obroty z Fabianem Błaszkiewiczem - najbardziej kontrowersyjnym coachem w Polsce!

Więcej niż chcieć to móc

Podobno wystarczy chcieć, by móc. Obiło Ci się to o uszy? Większość współczesnych szkół motywacyjnych tak właśnie przedstawia sprawę. Proste! Chcesz - to masz. No właśnie - chciałbyś!

My także byśmy tak chcieli! Gdyby wystarczyły same dobre chęci, po naszej planecie przechadzaliby się sami ludzie sukcesu. Widujesz ich wielu? My też nie, bo tak naprawdę potrzebujesz czegoś więcej. Dobre chęci są jak benzyna w samochodzie na gaz. Pozwolą Ci tylko wystartować. Dlatego uczciwi specjaliści przedstawią Ci taki schemat:

CEL + DECYZJA + HARÓWKA = SUKCES

Aby nieco uprzyjemnić sprawę, część ze specjalistów przedstawia ten schemat, zamieniając słowo HARÓWKA na słowo DZIAŁANIE. Zabieg ten skuteczny jest tylko raz. W trakcie wprowadzania schematu w życie przekonasz się bowiem, że  słowo DZIAŁANIE zawiera w sobie po prostu CIEŻKĄ HARÓWKĘ, i zrezygnujesz. Jedyne co może utrzymać Cię na drodze, to stałe źródło zasilania. Ty nie potrzebujesz benzyny na start, a napędu atomowego na całą swoją drogę!

Problem z sukcesem polega nie na tym, że ludzie nie wchodzą na jego ścieżkę, ale że z niej wcześniej czy później schodzą. Okazuje się bowiem, że zasada „wystarczy chcieć” nie wystarcza w starciu ze znacznie potężniejszymi siłami wpływającymi na ośrodki decyzyjne człowieka. Nazywamy to pułapką woli.

Jak zwiększyć swoją siłę do osiągania sukcesu? Z pomocą przychodzi doświadczenie wielu ludzi sukcesu oraz eksperymenty naukowe, które udowadniają, że wprowadzanie zmian i osiąganie sukcesu jest UMIEJĘTNOŚCIĄ. Może ją posiąść każdy z nas. 

Z audiobooka „Synergia Mocy: Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu” dowiesz się:

 •  Na czym polega i jak wygląda struktura „pułapki woli”;
 • Jak pozbyć się mechanizmów „pułapki woli”, które już funkcjonują w twoim życiu i sabotują twoje działania;
 • Jak wygląda właściwa, a więc zgodna z rzeczywistym doświadczeniem, formuła osiągania sukcesów;
 • Jak w kilku prostych krokach przejąć kontrolę nad fizycznym otoczeniem tak, by wspierało twoje zamierzenia;
 • Co to jest „język mocy”, jak zacząć z niego korzystać i rozwijać jego możliwości w każdej sytuacji;
 • Jak wychodzić poza barierę strefy dyskomfortu.

Ponieważ skupiamy się na umocowaniu Twojego sukcesu w praktyce, cała przedstawiona pula tych konkretnych informacji zostanie poddana ostatecznej weryfikacji. Żeby móc wykorzystywać wszystkie nabyte umiejętności jak najkorzystniej dla siebie i jednocześnie umieć połączyć ich siłę w jeden prosty mechanizm o olbrzymiej mocy, dostaniesz do ręki prawdziwie potężne techniki synergii mocy, czyli:

 • RPG-7, która wskaże konkretne obszary życia warunkujące prawidziwy rozwój. Ponadto pozwoli ci w prosty, prawie podświadomy, nawykowy sposób połączyć całą powyższą wiedzę i wszystkie powyższe techniki w jedną, naturalną postawę, połączenie siły i radości czerpanej z właśnie dokonywanych w sobie zmian, a więc prawdziwą formułę synergii mocy.
 • Planowanie zstępujące, dzięki któremu wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie osiągania sukcesów zachowasz pełne poczucie atrakcyjności kolejnych celów, na każdym etapie zmierzania do ich osiągania.

Doczytałeś do końca? To sprawdź ten mocny audiobook!

Spis treści

Spis treści audiobooka "Synergia Mocy"

 • 01 Eksperyment Marshmallow
 • 02 Fałszywy paradygmat rozwoju
 • 03 Prawdziwe mechanizmy sukcesu
 • 04 Twój wybór
 • 05 RPG 7 Wstęp do techniki RPG-7
 • 06 RPG 7 Otoczenie język
 • 07 RPG 7 Mowa ciała, aparycja, myślenie
 • 08 RPG 7 Relacje
 • 09 Odkrywaj kim jesteś
 • 10 Planowanie zstępujące
 • 11 Strefa (dys) komfortu
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Ebook Hamulce sukcesu / Janusz Kozioł
Ebook "Hamulce sukcesu". Uwierz w siebie i odkryj jak przyspieszyć na drodze do sukcesu? Dowiedz się, co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed osiągnięciem sukcesu w Twoim życiu. Jeżeli chcesz osiągać...
Ebook Akademia Sukcesu / Iwona Majewska-Opiełka
Ebook "Akademia sukcesu". Jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić...