Świadectwo Miliardera / Krzysztof Jędrzejewski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Specjalny pakiet Świadectwo Miliardera / Krzysztof Jędrzejewski

Specjalny pakiet "Świadectwo Miliardera"

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw nagrań wideo + MP3, z których możesz czerpać z doświadczenia prawdziwego miliardera z listy najbogatszych Polaków.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia o zarabianiu człowiek, którego majątek wynosi więcej niż majątek większości autorów książek o finansach razem wziętych!

Kim jest Krzysztof Jędrzejewski?

Jego majątek jest wyceniany, w zależności od rankingu, na 900-1050 mln zł. Obecnie zajmuje 20. miejsce na liście najbogatszych Polaków "Forbesa".

To główny akcjonariusz, były prezes, obecnie prezes rady nadzorczej Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej. Zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Jest udziałowcem licznych spółek.

Na co dzień mieszka w Warszawie. Ma dwójkę dzieci. Jest zaangażowany w liczne inicjatywy społeczne.

Trudne pytania

Czy można przetrwać, żyć na godnym poziomie i być szczęśliwym, jednocześnie pracując w zgodzie ze swoimi wartościami? Zarabiaj pieniądze, nie sprzedając swojej duszy!

Wyobrażasz sobie szczęśliwego człowieka, który wszystkie pieniądze zarobił wbrew swoim zasadom? Czy zyskana w ten sposób wolność finansowa może dać pełną satysfakcję?

Nie tylko o tym, jak zdobyć pieniądze.

Przede wszystkim nauczysz się je zdobywać w sposób, który uczyni Cię szczęśliwym człowiekiem. Dzięki temu aż chce się rano wstawać i zmieniać świat na lepsze.

Naszą misją jest pomóc Ci się rozwijać i godnie zarabiać. Żyjemy w niełatwych czasach, a każdy z nas chciałby zapewnić godziwy byt sobie i swojej rodzinie.

Co dziś Ci proponujemy?

Dwa nagrania o wysokiej jakości (HD) z dobrej jakości dźwiękiem, dokładnie wyedytowanych, pełnych praktycznej wiedzy i mądrości doświadczonego człowieka:

  • „Moja historia i wskazówki, jak robić biznes” (41 min.)
  • „Odpowiedzi na trudne pytania publiczności” (52 min.)

Nagrania zostały przygotowane na seminarium „Jak skutecznie zarabiać, czyniąc dobre rzeczy”, w profesjonalny sposób nagrane i zmontowane w wysokiej jakości HD.

Specjalny pakiet: „Świadectwo Miliardera”

Co zawierają nagrania?

„Moja historia i wskazówki, jak robić biznes” (41 min)

Krzysztof opowiada swoją historię, jak rozwijał pierwszą firmę, dlaczego ją "zwinął" i jak w końcu został miliarderem. Opowiada również, czym trzeba się wyróżnić i na co zwrócić uwagę, aby odnieść sukces. Omawia, dlaczego nie powinno się mieszać biznesu z działalnością charytatywną. Daje konkretne wskazówki, jak zatrudniać właściwych ludzi. Podaje innowacyjne sposoby pozyskiwania kapitału. Pokazuje, czym kierować się przy wyborze pracy. Daje wskazówki, na co zwracać uwagę przy wyborze pracownika. Podaje zasady bezpiecznego przejścia od pracy na etacie do prowadzenia własnego biznesu - i wiele innych.

„Odpowiedzi na trudne pytania publiczności” (52 min)

Niżej wybrane z nich: Co jest Pana celem? Czy w zarządzaniu ważniejsza jest wiedza manadżerska, czy współpraca z ludźmi? Jakie czynniki pomogły w osiąganiu sukcesu? Jak zabezpieczyć się przed wejściem w spółkę? Czym kieruje się w podejmowaniu decyzji? Jak sobie radzi z nadmiarem obowiązków? Jak określić, do kiedy warto zajmować się danym biznesem, a kiedy go zamknąć? Jakie są kluczowe wartości w biznesie? Jaka działalność jest sensowna?

Do tego 7 specjalnych bonusów!

Powyższe 2 nagrania w wersji MP3

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy nagrania MP3. Możliwości słuchania są prawie nieograniczone. Możesz słuchać ich: w samochodzie, w podróży, stojąc w korku, w ruchu, na treningu, w biurze bez przerywania pracy, w chwili relaksu na kanapie w salonie, na ławce w parku i w wielu innych miejscach.

3 nagrania wideo „Wywiad z Miliarderem” (28, 26 i 18 min)

Krzysztof Jędrzejewski odpowiada na pytania Piotra Michalaka: Jak zarabiać więcej, pracując na etacie? Co jest ważne w prowadzeniu własnego biznesu? Jaką rolę mają wartości i wiara w pracy? Czym się różni życie osób bardzo zamożnych? W jaki sposób Krzysztof doszedł do miliarda PLN? Jak odnaleźć swoją misję? Czy masz jeszcze ochotę wstawać rano – i po co? Czy jest sens zakładać spółkę ze wspólnikami? Jak dostać pracę na poziomie członka zarządu, dyrektora, prezesa? Jak wygląda proces rekrutacyjny na takie stanowisko? Jakie znaczenie ma współpraca z innymi ludźmi? Co jest ważne przy budowie zespołu?

Opracowanie Krzysztofa Jędrzejewskiego „Czy można głupio pomagać?"

Krzysztof Jędrzejewski odpowiada na pytania: Co robić, żeby pomagając, nie ranić innych i siebie? Jak pomagać świadomie? Jak ustalać priorytety i cel pomocy? Dlaczego należy dowiedzieć się, co i kogo wspierasz? Co najlepiej wspierać? Jak współdziałać w pomaganiu? Dlaczego pomaganie wymaga odpowiedzialności?

Opracowanie Piotra Michalaka „Prawda o wolności finansowej”

Piotr Michalak przygotował dla Ciebie 13-stronicowe opracowanie. Dowiesz się z niego, jak zarabiać więcej, czyniąc dobre rzeczy i spełniając swoje powołanie. Odpowiada w nim na pytania: Czy to, czego uczą nas dzisiejsze „podręczniki sukcesu”, to prawda? Czym jest „wolność finansowa” dla ludzi z wartościami? Czy nie czujesz, że brakuje paru elementów układanki, aby pogodzić swoje sumienie z pieniędzmi?

Aby jak najwięcej osób mogło skorzystać ze "Świadectwa Miliardera", przygotowaliśmy bardzo niską cenę :-)

Za nagrania wideo i MP3 zapłacisz tylko 17 zł

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Szkolenie Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy / Joe Vitale
DVD ze szkolenia "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy", które prowadził Joe Vitale. Chcesz dowiedzieć się jak można przyciągnąć do siebie pieniądze? Joe Vitale, wiecznie uśmiechnięty multimilioner wyjawił, jak to...
Wykład audio 5 największych sekretów produktywności / Sebastian Schabowski
Kurs audio "5 największych sekretów produktywności". Zaawansowana wiedza na temat produktywności i zarządzania czasem (90 minut wykładu w formacie mp3 + wiele dodatkowych materiałów). To szkolenie to:...
Joe Vitale - Zeznania milionera
"Zeznania milionera". jak radzić sobie z ludźmi, którzy ściągają Cię w dół? - Joe Vitale Chcesz otrzymać dostęp i obejrzeć na swoim komputerze wykład dr Joe Vitale, z seminarium z 2009 roku, na które wejściówka kosztowała ok...
DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale - Kamila Rowińska Drogi czytelniku, cieszę się, że zakręciłeś się wokół "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". To dobry wybór, jeżeli nie chcesz kręcić się dalej w...
Szkolenie 2 drogi do szczęścia: Sukces i spokój umysłu
Szkolenie "2 drogi do szczęścia: Sukces i spokój umysłu". Dlaczego jedni ludzie są szczęśliwsi od innych i osiągają spektakularne sukcesy? Sebastian Schabowski ujawnia wyniki swoich wieloletnich studiów nad sukcesem i...