Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie / Randy Gage

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie / Randy Gage

Książka "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie". Reguły się zmieniły. - Randy Gage

Na świecie już ją znają, a przed każdym, kto dziś po nią sięgnie, przeczytało ją już 100 000 000, tak - nie mylisz się - wręcz dziesiątki milionów, którzy wiedzą już, jak grać w nową grę.

Co to znaczy, że „ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie”?

"Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie według nowej książki autora znaczy konieczność świadomego odejścia od tradycyjnie pojmowanej „mądrości życiowej”, która traci rację bytu we współczesnym świecie zrewolucjonizowanym przez nowoczesną technologię. Nastąpił nowy etap w historii dziejów człowieka i my jesteśmy tego naocznymi świadkami. Przyszłość należy do odważnych nonkonformistów, o otwartym umyśle i kreatywnym podejściu do kwestii budowania własnej przyszłości w wymiarze jednostkowym i społecznym. Współczesna technologia ułatwia nam to zadanie w stopniu niewyobrażalnym, ale też wymaga od nas większej odpowiedzialności..."

Anna Winiarczyk, tłumaczka "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie"

Przekaz Randy’ego streszcza się w następujących założeniach:

 • Każdy z nas urodził się po to, aby wieść życie udane i spełnione.
 • Zasobność finansowa jest nieodłącznym elementem udanego i spełnionego życia.
 • Zasobność, obfitość i możliwości są wszędzie, a ich niedostrzeganie jest wynikiem ograniczającego sposobu myślenia, który bywa zaszczepiony w dzieciństwie.
 • Obecne czasy jak nigdy przedtem sprzyjają osobistemu rozwojowi i budowaniu niezależności finansowej.
 • Przyszłość należy do osób potrafiących myśleć i działać w sposób nieschematyczny i kreatywny. Do nich należy jutro.
 • Najlepsze, co można zrobić dla biednych, to starać się nie być jednym z nich.

Wszyscy grają w bezpieczną grę, sądząc, że postępują roztropnie. W nowej rzeczywistości ekonomicznej jest to najbardziej ryzykowna strategia działania. Wszelkie reguły uległy dewaluacji — jutro zaś pojawią się nowe. Bez względu na to, czy jesteś indywidualnym przedsiębiorcą, czy stanowisz z innymi firmę — twoja zdolność do kreowania sukcesu i dobrobytu zależy dziś od umiejętności krytycznego myślenia i gotowości do kwestionowania powszechnie wyznawanych prawd życiowych. Obecny model gospodarki nie tylko funkcjonuje już naprawdę źle, ale chyli się ku upadkowi.

Randy Gage, "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie"

Tak, wiem, co myślisz! No tak, ale On jest z USA… to daleko, tam jest inaczej, wszystko dociera szybciej. OBUDŹ SIĘ! To już nie '89, nie ma już murów – bo runęły, nie ma już granic, ponieważ je znieśliśmy, nie ma już ograniczeń - te ostatnie masz już Tylko w swojej głowie. A delikatniej powie Ci to tłumaczka książki "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły", Anna Winiarczyk:

"Wbrew powszechnej opinii (Polaków) nie różnimy się aż tak znacząco od kapitalistycznego świata zachodniego. To, co dzieje się w lepiej rozwiniętych krajach tego samego ustroju dotyczy również nas, pomimo różnic wynikających z odmiennych dziejów historycznych i obyczajowości. Naszą główną barierę (podobnie jak w przypadku wszystkich krajów postkomunistycznych) stanowi mentalność będąca spuścizną dawnego systemu. Utrwala ona w naszym narodzie postawę negatywistyczną, bierną i roszczeniową, które napędzają błędne koło biedy i niedostatku.
Autor zachęca nas do samodzielności w myśleniu i działaniu, podaje przykłady nietuzinkowych jednostek, które stosując te same zasady zbudowały swój sukces, nie mając na początku nic oprócz wizji i szczerych chęci. Książka może posłużyć jako przykład tego, jak uniknąć błędów, które popełniły społeczeństwa zachodnie, rezygnując ze zdolności do krytycznego myślenia i podążające za stadem..."

Anna Winiarczyk, tłumaczka "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie"

Dzięki "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie" możesz swoją grę wygrać!

Możesz, a nowe możliwości kreują dla Ciebie:

 • eksplozja smartfonów i tabletów,
 • powszechna dostępność pasma,
 • dorastające pokolenie ADHD-owców,
 • lepsza jakość obrazu,
 • zniesienie podziału na usługi telewizyjne, internetowe lub kablowe,
 • oszałamiająca popularność urządzeń przenośnych.

Jeżeli sam nie nadążasz za nowoczesnymi trendami i nie chcesz już ich nadgonić - OK, ale pamiętaj - pozwól przynajmniej robić to swojemu dziecku. Ten dzieciak grający dziś w internetową grę, którego mijasz na przystanku, może być za 10 lat olbrzymim pracodawcą. Kto wie, może właśnie u niego przyjdzie Ci szukać etatu?

Jeżeli sam nie nadążasz już za tempem życia w płynnej nowoczesności, przynajmniej otwórz się na nią, a będzie Ci łatwiej żyć. Zrozumiesz lepiej swój związek, kontakty z Twoim dzieckiem wejdą zapewne na inny poziom, a robiąc zakupy, prowadząc auto czy wyrzucając śmieci nigdy więcej nie będziesz szukał odpowiedzi na pytanie: "O co tutaj tak naprawdę chodzi?". Odpowiedź będziesz znać, a co z nią zrobisz, będzie zależało tylko od Ciebie.

Bezpieczna granica została przekroczona raz na zawsze

Nie powiemy Ci tym razem, dlaczego warto mieć tę książkę, bo po prostu MUSISZ ją mieć. Nie powiemy Ci tym razem, dla kogo jest ta książka, każdy znajdzie w niej bowiem esencję swojej przyszłości. Jedni przyjmą tę prawdę do siebie. inni ją odrzucą. Decyzja należy do Ciebie.

Czy jesteś gotowy WŁAŚNIE TERAZ poznać losy swoje, Twojej rodziny, kraju i całego świata?

W wielu miejscach na świecie przekroczono bezpieczną granicę. Zwiastuje to nadejście problemów.
Wielu straci fortuny… Znajdą się również tacy, który je zdobędą…

…Ale o tym przeczytasz już tylko wewnątrz epokowej książki „Ryzykowne znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły”.

Spis treści

Spis treści ebooka "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie"

 • Cała prawda na temat budowania świadomości marki
 • Wirusy myślowe w internecie
 • Pole optymalnego trafienia
 • Handel detaliczny odchodzi do lamusa
 • Akt IV: Jak zapanować nad własnym ego, aby umożliwić sobie osiągnięcie sukcesu
 • Współcześni superbogacze
 • W jaki sposób jednostki wybitne wykorzystują siłę ego
 • Ego w służbie dobra
 • Rola, jaką odgrywa ego w uzewnętrznianiu osobistej pomyślności
 • Zachowanie równowagi
 • Aria sopranowa: Egoizm — współczesny altruizm
 • Twój nadrzędny cel będzie popychał cię do przodu
 • Podążanie szlakiem pomyślności
 • Spotkanie po występie: Monotonia droga do wygodnictwa, odmiana kluczem do skarbca nowych możliwosci
 • Odkrywanie możliwości
 • Nowy, odmienny sposób myślenia
 • Lektura obowiązkowa dla Ryzykantów
Opinie

Książka jest godna polecenia. Spowodowała to, że inaczej zaczniemy postrzegać otaczający nas świat. Bardzo przyjemnie się nią czyta. Uważam, że książkę warto polecić dla każdego, kto chce zmienić swoje dotychczasowe życie.

Kamil

Publikacja rewelacyjna dla osób chcących zobaczyć możliwości swojego dalszego rozwoju :) Autor na podstawie własnych doświadczeń przedstawia swoją wizję przyszłości. Ta wizja już się urzeczywistnia. Tylko od nas samych zależy, czy osiągniemy sukces w życiu, które sami sobie kreujemy. Bardzo polecam, ponieważ jest motywująca, daje do myślenia i "daje kopa". :)

Katarzyna

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie / Randy Gage

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz Jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym? / Randy Gage
Ebook "Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz Jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym?" - Randy Gage Tytuł oryginału: Why You’re Dumb, Sick & Broke… And How to Get Smart, Healthy & Rich! „...
Książka Kreatywność na zawołanie / Todd Henry
Książka "Kreatywność na zawołanie". Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą. - Todd Henry Z ebooka "Kreatywność na zawołanie." dowiesz się, jak osiągnąć (i utrzymać) szczyt kreatywności! Rutyna...
Książka Wielcy. Anatomia osiągania sukcesu / Adrian Gostomski
Książka "Wielcy. Anatomia osiągania sukcesu" to wynik badań Adriana Gostomskiego nad pojęciem sukcesu. Przez kilka lat obserwował on wybitne osobowości, które osiągnęły jakiś spektakularny sukces. Autor wysłuchał licznych...
Ebook Pełna MOC możliwości / Jacek Walkiewicz
Ebook "Pełna MOC możliwości" - Jacek Walkiewicz. Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład! Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”....
Ebook Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
Ebook "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". - Kamila Rowińska To nie jest książka. To Twój prywatny coach Jeśli nie jesteś gotowy pracować nad sobą – nie bierz go do ręki. Zostaw tym, którzy naprawdę chcą...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz Jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym? / Randy Gage
Ebook Multi Level Marketing w działaniu / Randy Gage
Ebook Jak rozkręcić pierwszy krąg / Randy Gage