Oblicza zdrady / Michał Dziurdzik

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Oblicza zdrady / Michał Dziurdzik

Zdrada i jej oblicza. Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają.

Czy wiesz jak dużo potrzeba aby zdradzić? Jak myślisz? Wystarczą lata, miesiące, tygodnie a może tylko minuty? Kiedy tak naprawdę zaczyna się zdrada? Co jest jej przyczyną? Na te i wiele innych nurtujących Cię pytań masz szansę znaleźć odpowiedzi.

Uważasz może, że Ciebie ten problem nie dotyczy? Ciebie to nigdy nie dotknie? Masz szczęśliwy związek, ufasz swojej drugiej połowie. Nie dostrzegasz niczego niepokojącego.

Zaraz... nie dostrzegasz... taaaak... a wiesz może na co powinieneś zwracać uwagę? Wystarczy, że partner nocuje w domu i to znaczy, że nie zdradza? Musisz wiedzieć, że o zdradzie świadczą najczęściej drobne sygnały - jedynym warunkiem aby je odebrać jest tylko ich znajomość.

Zdrada może spotkać każdego. Czy chcesz wiedzieć jak ją dostrzec lub ustrzec się przed nią? Jak się zachowywać, gdy zdrada wyjdzie na jaw?

Być może udało Ci się odkryć zdradę? Zastanawiasz się co dalej? Chcesz wiedzieć jak postąpić, co robić, co może Cię bardziej pogrążyć a co może być balsamem kojącym Twoje rany?

Samodzielne zdobywanie wiedzy na ten temat niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem. Każdy co prawda przeżywa takie dramaty na swój sposób, jednak pewne doświadczenia są wspólne dla wszystkich - poznaj je. Ucz się na błędach innych.

Czy wiesz, że zdrada może zostać naprawdę skutecznie ukryta? Z ebooka "Oblicza zdrady" dowiesz się jak to zrobić.

A może to Ty zdradzasz? Do tej pory udaje Ci się to ukrywać. Zapewne jeszcze nie wiesz, że popełniasz coraz więcej błędów. Masz dwa wyjścia: poznać swoje błędy już teraz - nie raniąc nikogo lub poznać błędy kiedy wytknie Ci je osoba którą zdradzasz.

Znając błędy innych, zobaczysz jak wiele z nich Ty popełniasz. Pamiętaj, zawsze lepiej wyciągać wnioski z błędów które popełnili inni niż cierpieć z powodu własnej. Przekonaj się, że istnieje zdrada doskonała, trzeba tylko poznać jej tajniki.

Poznaj wiedzę, będącą efektem przeżyć prawdziwych ludzi.

To nie jest publikacja przepełniona słowami typu - wydaje mi się, powinno się sprawdzić, jeszcze nikt tego nie sprawdził itd... Publikacja "Oblicza zdrady" powstała w oparciu o historie wielu ludzi, własne trudne przeżycia. Została ona poprzedzona miesiącami obserwacji, dyskusji. Zawiera rzetelnie zebrane dane na temat zdrady. Każdy przykład, każda porada została wielokrotnie sprawdzona.

Poznaj zagrożenia, poznaj swojego wroga jakim jest zdrada.

Książka "Oblicza zdrady" jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy są w stałych związkach. Poznaj swoje błędy będące często jej przyczyną, poznaj siebie...

Coś musi nas popychać do zdrady. Najczęściej "składa" się na nią wiele małych problemów, niedomówień, pretensji, które niezauważone w porę, zignorowane, nawarstwiają się, urastają do rangi poważnych kłopotów. Właśnie nawarstwienie tych wszystkich rzeczy, popycha do zdrady.

Dla wszystkich najtrudniejsza jest pierwsza zdrada. To właśnie ona otwiera drzwi do dalszych czynów. To ona determinuje to czy będziemy dalej zdradzać. Jeśli uda się nam utrzymać ją w tajemnicy, jeśli zdrada dała nam cześć tego czego szukaliśmy - będziemy zdradzać dalej.

Warto pamiętać aby wszystkie zmiany wprowadzać stopniowo. Starać się aby były czymś uzasadnione. Nie robić wszystkiego na już, na zaraz. Artykuł o nadwadze zostaw w widocznym miejscu, tak aby partner mógł go przeczytać. Wtedy nasze wyjścia na aerobik, siłownie, rower - będą usprawiedliwione.

Zastanów się dlaczego przestajesz ufać swojemu partnerowi? Co skłania cię do tego aby sprawdzać czy to co mówi jest prawdą? Czy daje Ci jakieś jasne podstawy, przesłanki do tego?

Najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć sprawdzając wierność swojego partnera Masz prawo wiedzieć, czy partner jest uczciwy i czy cię nie oszukuje, ale pamiętaj: sprawdzam znaczy – nie ufam. Zdania na temat kontroli są podzielone. Niektóre osoby uważają, że tajemnica korespondencji jest święta i pewnych rzeczy nie należy robić. Te osoby widocznie nie zostały nigdy zdradzone. Jeśli zostaną zdradzone, nie będą twierdziły, że nie należy sprawdzać partnera, kiedy ma się podejrzenia, a rozmowa nie wystarcza.

Michał Dziurdzik "Oblicza zdrady"

Spis treści

Spis treści ebooka "Oblicza zdrady"

 • CZYM JEST ZDRADA?
 • CZY TO JUŻ ZDRADA?
 • DLACZEGO ZDRADZAMY?
 • ZDRADA A NASZ WYGLĄD ORAZ WYGLĄD PARTNERA.
 • TO, CO NAJWAŻNEJSZE!
 • ZDRADA - OZNAKA KRYZYSU W ZWIĄZKU.
 • PO CZYM POZNAĆ, ŻE PARTNER ZDRADZA?
 • ZDRADA INTERNETOWA. DLACZEGO I JAK DO NIEJ DOCHODZI?
 • OZNAKI ZDRADY INTERNETOWEJ.
 • NAJWAŻNIEJSZA RZECZ, O KTÓREJ MUSISZ WIEDZIEĆ SPRAWDZAJĄC WIERNOŚĆ SWOJEGO PARTNERA.
 • JAK ZDRADZAĆ, RAD KILKA.
 • ZDRADA UJAWNIONA.
 • CZY ŁATWO JEST WYBACZYĆ ZDRADĘ?
 • WYBACZYĆ CZY NIE?
 • I CO DALEJ?...
 • ODBUDUJEMY ZWIĄZEK?
 • SŁOWO NA ZAKOŃCZENIE.
 • ANKIETY.
Opinie

Myślę, że każdy powinien zapoznać się z tą publikacją! Informacje w niej zawarte są wartościowe dla osób, które zostały zdradzone, ale te, które na całe szczęście tego nie zaznały dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy jak temu zapobiec!!! Polecam serdecznie!!!

Wojciech J.

Bardzo dobrze są opisane oznaki zdrady, jak również dla zdradzających jak uniknąć jej wykrycia. Dużo pomógł mi ten ebook. Podejrzewałam, że jestem zdradzana i dzięki niemu skutecznie wykryłam zdradę. A na przyszłość myślę, że dowiedziałam się jak jej zapobiec.

Agnieszka L.

Dająca do myślenia, szczera, pozostawiająca wybór. Pomaga zrozumieć postępowanie drugiej osoby oraz swoje niezależnie od tego czy jest się zdradzonym czy zdradzającym.

ewa

Książka rewelacyjna. Jest to poradnik i nie tylko dla zdradzonych, zdradzających a także mogących być w którejś z tych ról w przyszłości. Lektura bardzo ciekawa, przeczytałam ją jednym tchem. Gorąco polecam.

Iwona c.

Publikacja podaje sporo ważnych, ciekawych informacji, zwłaszcza na temat objawów zdrady - warto je znać zawczasu (zaskakujące, jak stają się oczywiste "po fakcie"...). Bez moralizowania, ale i bez sugerowania, że wszystko jest ok. Warto przeczytać, solidna porcja podstawowej wiedzy. Może zbyt płytko i zbyt banalnie w kwestii przyczyn zdrady (kilka ogranych truizmów), zbyt powierzchownie o tym, co pomogłoby zdradzanemu wybaczyć i dlaczego często wybaczenie nie jest możliwe (wbrew pozorom to nie jest tylko kwestia "umiejętności" zdradzanego), nic o skutkach zdrady w świadomości zdradzającego - o tym, w jaki sposób zmienia się jego postrzeganie związku i partnera - a przecież to jest najistotniejsze dla pytania, czy związek będzie jeszcze miał szanse.

magdalena

Ciekawa książka, przyznam się szczerze, że daje do myślenia...bardzo dobrze ukazuje to, czego chcieliśmy się dowiedzieć przed jej przeczytaniem (chodzi o tytul. Jednak uważam, że należy się glęboko zastanowić czy chcemy wiedzieć to, co jest w niej napisane...bo po jej lekturze możemy naprawdę dużo zmienić w postrzeganiu naszego partnera - jednak do odważnych świat należy - gorąco polecam!

Paula M.

Książka niewątpliwie celnie oddająca sytuacje zdrad w związkach. Jasno i jednoznacznie pokazująca mechanizmy działania zdradzających i przyczyny takich zachowań. Jednak podejście autora do spraw zdrady w kategoriach czarno-białych jest bardzo płytkie. Każde relacje damsko-męskie wg autora to przyczynek do zdrady. To nieprawda i w realnym świecie jest miejsce również dla przyjaźni.

Marek G.

Dlaczego poświęcać tyle energii na myślenie "czy mnie zdradza?". Po tej książce wszystkie twoje wątpliwosci zostaną rozwiane. Wyjdź poza domysły by wejść na lepszy poziom życia.Polecam

Rafał K.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
ZałącznikRozmiar
PDF icon Darmowy fragment ebooka Oblicza zdrady584.61 KB
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Mężczyzna od A do Z / Piotr Mart
Książka "Mężczyzna od A do Z". Jak zrozumieć mężczyznę i stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa i kochana Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek? ...
Ebook Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? / Aleksander Łamek
Ebook "Nieśmiałość - jak się jej pozbyć?" Poznaj najskuteczniejsze sposoby walki z nieśmiałością! Publikacja „Nieśmiałość – jak się jej pozbyć?” prezentuje kilkadziesiąt sprawdzonych metod na przezwyciężanie...
Książka Tajemnice męskiego umysłu / Piotr Mart
Książka "Tajemnice męskiego umysłu". Odkryj co jest niezbędne, aby Twój mężczyzna dał z siebie wszystko i był Twoim prawdziwym przyjacielem. Jak zrozumieć mężczyznę i zostać jego przyjacielem? Dowiedz się o czym i jak oni...
Ebook MY - czyli jak być razem / Tadeusz Niwiński
Ebook "MY - czyli jak być razem". Dla tych, którzy lubią się kochać!, Praktyk udanego, 40-letniego związku podpowie Ci, co robić, aby Twoje relacje z partnerem oraz najbliższymi Ci osobami były trwałe i szczęśliwe....
Ebook "Sztuka przyciągania ludzi". Złote zasady zdobywania przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać.
Ebook "Sztuka przyciągania ludzi". Złote zasady zdobywania przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać. Jak traktować ludzi, aby zawsze mieć z nimi udane relacje zawodowe i prywatne? Poznaj techniki przyciągania...