Kody umysłu / Damian Redmer

Tani hosting

Zawartość

Opis
Kurs Kody umysłu / Damian Redmer

Kurs Damiana Redmera "Kody umysłu" czyli 12 sposobów na zwiększenie koncentracji i zdolności umysłowych to zbiór 12 animowanych prezentacji wideo, z których krok po kroku nauczysz się jak na wiele sposobów błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych ćwiczeń spotęgować swoją koncentrację i zdolności umysłowe.

A to drobny przedsmak tego co odkryjesz w prezentacjach kursu "Kody umysłu":

 • Jak w 10 sekund podwoić swoją koncentrację za pomocą techniki pomarańczy. Nawet sama historia tej techniki jest niezwykła.
  Odkrył ją pewien dyslektyk szukając sposobu na zmniejszenie swoich problemów wynikających z dysleksji. Jednak jak się później okazało: metoda, którą odkrył nie tylko zmniejsza objawy dysleksji, ale u każdego wywołuje automatycznie stan silnej koncentracji. Dzięki niej od dzisiaj, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tylko chcesz, możesz w zaledwie 10 sekund wejść w stan silnego skupienia i z łatwości skierować całą swoją uwagę niczym laser, na to co sobie zażyczysz.
 • Jak jednym ruchem pewnej części ciała zwiększyć dostęp do pamięci, dzięki czemu dużo łatwiej przypomnisz sobie dowolne informacje. Na dodatek ta technika świetnie sprawdza się w różnego rodzaju wywiadach, rozmowach kwalifikacyjnych, testach i egzaminach ustnych, gdyż podczas jednego z badań uczestnicy poinstruowaniu aby jej używać uzyskali o prawie 50% lepsze wyniki odpowiadając ustnie na serię pytań.
 • Jak w niecałe 10 sekund na pewien czas zwiększyć swoje zdolności poznawcze. Podczas badania ten jeden trik zwiększył o 34% wyniki testów na pamięć, koncentrację i spostrzegawczość uczestników, którzy go zastosowali. Od dzisiaj możesz wykorzystywać ten sposób już zawsze przed jakąkolwiek nauką, egzaminami, czy pracą i to nawet wielokrotnie w ciągu dnia, aby także szybko zwiększyć swoje możliwości intelektualne. Sam wykorzystuję tę metodę średnio jakieś 4-5 razy dziennie.
 • Jak za pomocą techniki 3 oddechów możesz otworzyć "drzwi do pamięci". Dzięki temu sprawisz, że Twój mózg będzie łatwiej zapamiętywał i jednocześnie łatwiej przypominał sobie informacje. Ta metoda ma udowodnioną skuteczność w obie strony.
 • Odkryjesz wielokrotnie skuteczniejszą metodę na zapamiętywanie nowych informacji. Statystyki pokazały, że większość osób uczy się poprzez wielokrotne czytanie tego samego materiału. Choć najpopularniejsza, to naprawdę kiepska strategia. Badania nad pamięcią odkryły dużo skuteczniejszą strategię, która sprawi, że szybciej i na dłużej zapamiętasz co tylko będziesz chciał.
 • Nauczysz się pewnej intrygującej rozgrzewki umysłowej. Intrygującej dlatego, że jak pokazało jedno z badań - za jej pomocą możesz zwiększyć wyraźnie swoje zdolności intelektualne w zaledwie 30 sekund i jedyne co będziesz musiał robić w tym czasie, to tylko ruszać pewnymi partiami mięśni. Nic więcej. Nawet nie będziesz musiał się na niczym skupiać. Spośród skutecznych rozgrzewek umysłowych to prawdopodobnie najprostsza i najszybsza jaką udało się odkryć.
 • Dowiesz się jak dokładnie wykorzystać ZAPACH do tego aby jeszcze podnieść swoją koncentrację i zdolności umysłowe. Przyznasz, że o zapachu się zazwyczaj nie mówi w kontekście wydajniejszej pracy czy szybszej nauki, a wiele badań pokazało, że możesz banalnie prosto zwiększyć swoje zdolności umysłowe tylko stosując odpowiedni aromat.
  Ta metoda jest tak skuteczna, że stosują ją już w biurach niektóre firmy bo eksperymenty pokazały, że przy odpowiednim aromacie nie tylko rośnie koncentracja, ale i zwiększa się dokładność i prędkość pracy oraz popełnia się mniej błędów. W prezentacji poznasz te badania, dowiesz się jaki aromat tak działa i jak go stosować w praktyce.
 • Jeszcze wiele więcej...

Uwaga! MOCNE

To co jednak najlepsze w tych metodach to to, że one nie zastępują się nawzajem. To oznacza, że jeśli będzie Ci zależało na naprawdę ekstremalnym podniesieniu swoich zdolności umysłowych, to możesz je wykorzystać nawet wszystkie naraz. Jednak wierz mi że wykorzystanie chociaż kilku Kodów już sprawi różnicę, którą sam wyraźnie poczujesz. Daję Ci na to gwarancję. Ale jak mówiłem: jak się uprzesz to możesz użyć nawet wszystkich 12.

A to żebyś mógł bezczelnie się obijać podczas oglądania ;)

Dodatkowo do tych 12 prezentacji otrzymasz jeszcze kolorową mapę myśli w formacie PDF streszczającą wszystko czego się nauczysz w Kodach Umysłu, tak że nie będziesz musiał samemu robić żadnych notatek, tylko możesz śmiało i bezczelnie z rękami za głową po prostu czerpać przyjemność z oglądania animowanych prezentacji, a potem w kilka minut – kiedy tylko zechcesz - błyskawicznie przypomnieć sobie wszystkie informacje z Kodów za pomocą mapy myśli.

Kurs Kody umysłu - Mapa Myśli

Gdybyś nie wiedział jak powtarzać za pomocą mapy myśli, to też żaden problem – w mapie jest link do dodatkowej prezentacji, w której na przykładzie zobaczysz jak to się dokładnie robi.

Ale to nie wszystko bo jeśli zdecydujesz się wypróbować Kody Umysłu to otrzymasz jeszcze dwie bonusowe prezentacje wideo zrodzone z niezwykłych badań jakie były prowadzone nad działaniem mózgu:

 • W pierwszej poznasz nową strategię uczenia się bazującą na sposobie w jaki Twój mózg zapisuje informacje. Dzięki temu będziesz w stanie chłonąć wiedzę jak gąbka. Profesor neurobiologii Douglas Fields przeanalizował dokładnie mechanizm, który sprawia, że komórki w mózgu zapisują informacje i dzięki temu odkryciu udało się opracować specjalną strategię nauki pozwalającą maksymalnie wykorzystać nasz potencjał do trwałego zapamiętywania informacji.
 • W drugiej bonusowej prezentacji poznasz specjalne ćwiczenie, mające moc rozwijania Twojego mózgu. I to dosłownie. Od razu mówię, że to nie jest jeden z Kodów Umysłu, bo nie daje natychmiastowych efektów, ale gdybyś szukał czegoś, co pozwoli Ci się rozwijać, to tutaj poznasz ćwiczenie, którego skuteczność potwierdziły liczne badania i skany mózgu.

Zobacz z czego składa się Kurs Damiana Redmera "Kody umysłu"

Kurs Kody umysłu / Damian Redmer

 • materialy wideo

  • wideo powitalne
  • Kod 1 Jak w 10 sekund podwoić koncentrację
  • Kod 2 Jak w 10 sekund zwiększyć swoje zdolności umysłowe
  • Kod 3 Zwiększ dostęp do pamięci jednym ruchem
  • Kod 4 Technika 3 oddechów
  • Kod 5 Ucz się tak jak lubi Twój mózg
  • Kod 6 Najważniejsza umiejętność w nauce
  • Kod 7 Najprzyjemniejszy sposób na poprawę pamięci
  • Kod 8 Niezwykła rozgrzewka umysłowa
  • Kod 9 Zapomniany dopalacz umysłowy
  • Kod 10 Przyprawa podkręcająca mózg
  • Kod 11 Inny rodzaj pamięci
  • Kod 12 Ucz się podczas snu
 • Materiay w PDF

  • mapa mysli z treścią wszystkich kodów
  • zestaw linków z dodatkowymi materiałami
 • [xls/ods] arkusz do samooceny lateralizacji ciała
 • Bonusowe materialy wideo

  • Bonus 1 Nowa strategia nauki
  • Bonus 2 Ćwiczenie rozwijające mózg
Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Kurs Czasowy Czarodziej Wyczaruj 2 dodatkowe godziny każdego dnia / Damian Redmer
"Czasowy Czarodziej - wyczaruj 2 dodatkowe godziny każdego dnia" to rewelacyjny kurs o tym, jak wycisnąć z doby maksymalnie wiele czasu. Dowiesz się z niego jak skutecznie planować swój dzień, jakich narzędzi używać do tego...
Kurs Easy Work System - zapanuj nad rzeczami do zrobienia / Damian Redmer
Czym jest szkolenie Easy Work System? Easy Work System to kurs internetowy, który mówiąc w skrócie: zbiera wiedzę z dziesiątek badań naukowych i analiz z naprawdę różnych obszarów (od psychologii motywacji, przez psychologię...
Kurs Hiperkoncentracja / Kamil Dunowski
Co powiesz na to, że mam dla Ciebie coś co zwiększy Twoją koncentrację o minimum 300%? Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się własnym rozwojem i ulepszaniem swojego życia - wyobraź sobie ile nowej...
Ebook Techniki pamięciowe dla każdego / Andrzej Bubrowiecki
Z ebooka "Techniki pamięciowe dla każdego" dowiesz się jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz. ... czy aby nie jesteś zacofany? Przepraszam,...
DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale - Kamila Rowińska Drogi czytelniku, cieszę się, że zakręciłeś się wokół "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". To dobry wybór, jeżeli nie chcesz kręcić się dalej w...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Jak Manipulować Swoją Motywacją / Damian Redmer
Kurs Czasowy Czarodziej Wyczaruj 2 dodatkowe godziny każdego dnia / Damian Redmer
Kurs Easy Work System - zapanuj nad rzeczami do zrobienia / Damian Redmer