Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka

Tani hosting

Zawartość

Opis
Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka - Aneta Styńska

Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka - Aneta Styńska

Szkolenie MP3 dla osób doświadczających kryzysu życiowego. Naturalny sposób mówienia, bez lektorskich sztuczek. Wrażenie, że uczestniczysz w zajęciach na żywo.

Kurs „Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka” jest przeznaczony dla tych osób, które zmagają się z trudnym lub często powracającym problemem.

Problem ten może dotyczyć dowolnego aspektu w zakresie:

  • komunikacji i relacji międzyludzkich (samotność, nieudane pożycie z partnerem, brak właściwego partera życiowego, problemy w pracy),
  • a także pojawiających się notorycznych (czy cyklicznych) niepowodzeniach w ważnym dla Ciebie aspekcie Twojego życia.

Posłuchaj, co mówi autorka Aneta Styńska

W nagraniach poza częścia teoretyczną zostaną zamieszczone praktyczne wskazówki i ćwiczenia do natychmiastowego stosowania przez Ciebie. Nie powiem Ci, czy będą łatwe czy trudne – to ocenisz samodzielnie podczas udziału w zajęciach.

UWAGA! Zajęcia nie są przewidziane dla osób, które przeżyły traumatyczne wydarzenie w ciągu ostatnich 3 miesięcy, typu śmierć bliskiego członka rodziny, katastrofę czy klęskę żywiołową, oraz podlegają psychiatrycznemu leczeniu farmakologicznemu.

Nie napiszę Ci szczegółowego programu zajęć, ponieważ ich wartość psychologiczna polega między innymi na tym, że nie wiesz, co po kolei będzie omawiane. Mogę Ci jednak obiecać, że wszystkie ćwiczenia i wskazówki zawarte w poszczególnych materiałach będą dla Ciebie bezpieczne.
Jedyne co możesz wiedzieć już teraz to to, że metoda, którą Ci zaprezentuję składa się z 5 prostych kroków. Każdego dnia będziesz wykonywać tylko jeden krok, aby załatać dziurę w sercu, czyli wyjść ze swojego dołka.

Szkolenie „Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjśc z dołka…” jest przeznaczony tylko dla tych osób, które na 100% są gotowe do pokonania życiowych trudności, dzięki którym w ich życiu pojawi się wiele istotnych zmian na lepsze.

Czy kiedykolwiek zwlekałeś z ważną dla Ciebie decyzją?

Wiem, że tak. To dopada każdego człowieka. Nie ma takich, którzy zawsze robią wszystko idealnie racjonalnie. A skoro nie ma, to ułatwię Ci podjęcie decyzji.
Zapisując się na kurs dzisiaj, uzyskasz wpływ nie tylko na poprawę jakości swojego życia, którą możesz uzyskać dzięki swojej aktywności podczas zajęć, ale także będzie to podjęta świadomie przez Ciebie decyzja o zmianie.  A to pierwszy krok do wyjścia z trudnej sytuacji.

Jeśli naprawdę masz solidną motywację i chcesz załatać dziurę w sercu, aby wyjść z obecnego i każdego innego dołka w 5 prostych krokach, to zapisz się w ciemno na to szkolenie.

Mam nadzieję, że to jest dobra motywacja dla Ciebie. Zatem… zamów szkolenie  “Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka” .

Jak zorganizowane są zajęcia „Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka”?

  • Tuż po zapisaniu się do programu, otrzymasz pierwszy materiał szkoleniowy
  • Następnie, codziennie przez 31 dni co rano ok. 10, będziesz otrzymywać materiały w postaci plików MP3 do ściągnięcia, z wyjaśnieniem danego sposobu w omawianej metodzie. Do niektórych nagrań będą przygotowane materiały do samodzielnych ćwiczeń.
  • Na zakończenie szkolenia otrzymasz bonus – niespodziankę
Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Mobbing? STOP! - szkolenie MP3
Mobbing? STOP! to szkolenie MP3 dla osób doświadczających mobbingu w miejscu pracy! Naturalny sposób mówienia, bez lektorskich sztuczek. Wrażenie, że uczestniczysz w zajęciach na żywo. 40% pracowników przyznało, że jest...
21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 - Aneta Styńska
21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 - Aneta Styńska Internetowy trening skutecznego porozumiewania się. Naturalny sposób mówienia, bez lektorskich sztuczek. Wrażenie, że uczestniczysz w zajęciach na żywo....
Intensywny Program Zmiany Osobistej
Intensywny Program Zmiany Osobistej czyli jak osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą i z innymi i zacząć odnosić sukcesy? Pomyśl o sobie i swoim życiu… Jeśli uznasz, że chcesz...
Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?
Kurs internetowy "Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?". - Aneta Styńska Ostatnio bardzo popularne jest bycie asertywnym. Każdy z nas chciałby umieć zakomunikować szczerze, jakie ma potrzeby, czego oczekuje lub,...
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska Dokładnie tyle potrzebujesz na zmianę Twojego życia i ani minuty więcej Witaj przyszły SuperBohaterze lub SuperBohaterko swojego...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Dołącz do nas! / Aneta Styńska
Darmowy ebook Wypalenie zawodowe / Aneta Styńska
Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?
21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 - Aneta Styńska
Darmowy ebook Asertywność / Aneta Styńska
Intensywny Program Zmiany Osobistej
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska
Mobbing? STOP! - szkolenie MP3