Promocje dnia - 09.06.2017: ebooki po 9,90 przez weekend!


Tylko do końca weekendu trwa nasza promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł!

Promocje dnia - 09.06.2017: ebooki po 9,90 przez weekend!

Zobacz, które tytuły możesz zgarnąć

  1. "Sukces w każdych negocjacja­ch" Bolko Fuchs
    Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat skutecznyc­h i efektywnyc­h negocjacji­. Twórz sytuacje i zyskuj za każdym razem. Poznaj praktyczne rady i zacznij je wykorzysty­wać już TERAZ!
  2. "Praca. Kochaj albo rzuć!" Justyna Barska
    Poznaj historie ludzi, którym pomimo wieloletni­ch potyczek, udało się znaleźć zadowoleni­e z pracy.
  3. "Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy" Kamila Molińska, Roman Hadasik
    Zaskakując­e informacje na temat MLM. Masz przed sobą “prywatną” rozmowę 2 Top Liderów firmy Oriflame Poland, którzy opowiadają­, jak naprawdę działa marketing wielopozio­mowy.
Podobne publikacje:

Ebook Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy?
Zaskakujące informacje na temat MLM. Masz przed sobą “prywatną” rozmowę 2 Top Liderów firmy Oriflame Poland, którzy opowiadają, jak naprawdę działa marketing wielopoziomowy. Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, to większość osób na poważnie rozważa tylko dwie alternatywy: “praca na etacie” lub “własny biznes”. A gdy tylko zaczynasz choćby wspominać o możliwościach, jakie daje współczesny Multi Level Marketing, to albo zaczynają się pobłażliwie uśmiechać (“nie bądź marzycielem”), albo reagują jak na atak pszczół, os i komarów, machając rękoma i uciekając w nieznanym kierunku.
Ebook Biznes XXI wieku / Robert Kiyosaki
Co Robert Kiyosaki rozumie pod pojęciem Biznes XXI wieku? To prawdopodobnie najlepszy, łatwo dostępny model biznesowy na początku drogi do niezależności finansowej. Kim lepiej być w XXI wieku? Pracownikiem czy przedsiębiorcą? Ważniejszym pytaniem jest: jak to osiągnąć? Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, albo przynajmniej niezależny finansowo, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!
Książka Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym / Eric Worre
Zostań profesjonalnym sprzedawcą sieciowym w siedmiu krokach Ponad dwadzieścia lat temu na konwencie firmowym, Eric Worre przeżył moment objawienia, który na...
Jak mówić NIE szefowi i skutecznie negocjować podwyżkę? / Miłosz Karbowski
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jak mówić NIE szefowi i skutecznie negocjować podwyżkę?": Jak zbudować wiarę w siebie i poczucie własnej...
Tylko do końca weekendu trwa nasza promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie 9,90 zł! ...