Malinowska-Parzydło Joanna

Tani hosting

 Joanna Malinowska-Parzydło Joanna Malinowska-Parzydło

Prekursorka tematyki zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej w Polsce. Twórca unikalnych programów zarządzania marką lidera, marką zespołu, marką przywództwa oraz kobiecego przywództwa w firmach.

Autorka bloga „Jesteś Marką”, publicystka blogosfery Harvard Business Review Polska.

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem intelektualnym, zintegrowanej komunikacji, przywództwa oraz budowania kultury firm wokół wartości. Wcześniej odpowiadała za strategiczną komunikację marketingową, następnie za strategie personalne w polskich mediach. W latach 2007-2012 - Dyrektor Personalny TVN S.A.

Obecnie CVO Personal Brand Institute. Założycielka i Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Mentorka w polskiej edycji programu Fundacji Hillary Clinton Vital Voices. Wykładowca akademicki. 

Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą / Joanna Malinowska-Parzydło

Książka Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą / Joanna Malinowska-Parzydło
Książka Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą - Joanna Malinowska-Parzydło

Twój najcenniejszy kapitał

Wbrew pozorom nie chodzi o to, czym się w życiu zajmujesz i jaki tytuł widnieje na Twojej wizytówce. To może się zmieniać. Rzecz w tym, jak się komunikujesz i jakie pozostawiasz po sobie ostatnie wrażenie. Ostatnie, bo pierwsze wrażenie ludzie nauczyli się już skutecznie...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System