Jasionowski Mariusz Maksymilian

Tani hosting

Mariusz Maksymilian Jasionowski - nigdy nie pracował na etacie, a pierwszą transakcję przeprowadził w wieku 6 lat. W obecnym świecie wąskich specjalizacji, monotonii zawodowych i życiowych jest człowiekiem renesansu XXI wieku.

Biznesmen – handlarz od dziecka, w latach 1999-2004 współwłaściciel firmy odzieżowej i kilku sklepów stacjonarnych, od 2005 jego głównym obszarem działań handlowych jest internet (działał w ponad 10 różnych branżach), gracz giełdowy, czasem inwestuje w grunty, doradca w AMH Coaching.

Podróżnik – z ciekawości i chęci znalezienia innego domu oprócz Polski odwiedził ponad 30 krajów, przepłynął jachtem Atlantyk, mieszkał we Włoszech, Ekwadorze i na Mauritiusie, mówi płynnie po włosku, angielsku i hiszpańsku.

Pisarz – z przekory, bo w szkole z pisaniem miał największe problemy. Bazuje przede wszystkim na własnych życiowych doświadczeniach, obserwacjach i wnioskach.

Autor książek - "Homo Ignorantus", "Jak przestać palić", "Sprzedawca marzeń", "Sztuka świadomego jedzenia", "Podróż przez siebie samego". Autor kursów - "Radykalna zmiana", "Od pomysłu do pieniędzy", dziesiątki artykułów, esejów, autor blogów.

Artysta – od 1983 fotografia, od 2003 malarstwo, rzeźba, design, instalacje, rysunki, grafika, architektura – wystawy indywidualne i grupowe.

Informatyk – z wykształcenia i zamiłowania, zaczynał ponad 25 lat temu z ZX Spectrum i programowaniem w Basic, potem była informatyka przemysłowa we Włoszech.

Religioznawca – z potrzeby głębszego zrozumienia „o co tutaj chodzi ?!?” od 2003 roku zgłębia teoretycznie i praktycznie różne systemy wiary i filozoficzne tego świata min. hinduizm, judaizm, islam, zoroastrianizm, buddyzm, tantrę, szamanizm…

Od pomysłu do sukcesu / Mariusz Maksymilian Jasionowski

Ebook Od pomysłu do sukcesu / Mariusz Maksymilian Jasionowski
Ebook "Od pomysłu do sukcesu". Zastosuj formułę m2 - myśl i miej! - Mariusz Maksymilian Jasionowski

Masz pomysł, ale słyszysz wokół: to się na pewno nie uda, jakby się dało, to już dawno ktoś by to wymyślił. Zobacz, jak Twój pomysł poprowadzi Cię do sukcesu.

Czego pragniesz najbardziej?

Ludzie, którzy wiedzą, czego pragną, zazwyczaj to osiągają. Czego Ty pragniesz najbardziej?...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System