Bednarski Arkadiusz

Tani hosting

Bednarski ArkadiuszArkadiusz Bednarski w swojej karierze coacha i trenera przeszkolił osobiście ponad 7000 osób. Jest założycielem firmy szkoleniowo-doradczej Top Training, właścicielem firmy Natural Poland, wiceprezesem zarządu One Invest Sp. z o.o. oraz wiceprezesem fundacji Top Training. Szkolił się między innymi u Anthony'ego Robbinsa, jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

Arkadiusz Bednarski poza książką "Żyj i bogać się" jest jak do tej pory autorem dziewięciu książek z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży, w tym bestsellerów: „Mistrz sprzedaży“ i „Arcymistrz sprzedaży“ oraz audiobooków. Z branżą finasową związany od roku 1997. Uczestniczył w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno–wschodniej Polsce. Ma ponad 16-letnie doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu. Pracował między innymi dla: Allianz, Winterthur, ING, BRE Bank, Unity Line, 5net, Brother GmbH. Autor projektów budowy i zarządzania sieciami sprzedaży oraz systemów szkoleniowych.

Opanować czas / Arkadiusz Bednarski

Ebook "Opanować czas" - Arkadiusz Bednarski
Ebook "Opanować czas" - Arkadiusz Bednarski

Opanowanie czasu to sztuka, która wymaga zupełnie innego podejścia i innych kompetencji. Na szczęście wszystkie masz w zasięgu ręki, tylko często nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Jak myślisz, czy czasem naprawdę można zarządzać? Przedsiębiorstwem, pieniędzmi, ludźmi, projektem, nawet myślami i emocjami — owszem, tym wszystkim da się...

Żyj i bogać się / Arkadiusz Bednarski

Ebook Żyj i bogać się / Arkadiusz Bednarski
Ebook "Żyj i bogać się". Prosty i sprawdzony plan osiągania wolności finansowej

Dowiedz się jak kierować swoim życiem finansowym, aby było ono dostatnie, bogate i satysfakcjonujące.

Dlaczego zwycięzcy loterii zostają bankrutami, a byli milionerzy potrafią odbudować swój majątek od zera?

Na początek kilka faktów.

Bud Post wygrał na loterii 16,2 mln dolarów. Po roku miał...

Wywieranie wpływu na siebie / Arkadiusz Bednarski

Książka Wywieranie wpływu na siebie / Arkadiusz Bednarski
Książka "Wywieranie wpływu na siebie". Jak dać sobie kopa, aby w końcu osiągnąć to, czego się pragnie?

Jak zmienić się na lepsze, wywierając na siebie odpowiedni i pozytywny wpływ?

Czy wywierasz na siebie odpowiedni wpływ?

Dwudziestokilkuletnia kobieta zauważyła ciekawe zjawisko. Dopóki była w ciąży, zdrowo się odżywiała, dostarczała organizmowi wszystkich niezbędnych...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System